دانلود زیرنویس فارسی فیلم Venom Let There Be Carnage 2021
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Venom Let There Be Carnage

از 1 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Andy Serkis
سال ساخت : 2021
زمان :1 ساعت و 37 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین 13 سال
خلاصه داستان :

سه سال پس از وقایع قسمت اول، ادی براک در تلاش است تا با تهیهٔ گزارشی در مورد قاتل زنجیره‌ای روانی به نام کلتوس کسدی که در انتظار اعدام است، به حرفهٔ روزنامه‌نگاری خود رونقی دوباره ببخشد. از آن‌جایی‌که کسدی ادی را بازتابی از درون خودش می‌داند، با هیچ‌کس غیر از او حاضر به صحبت کردن نیست. در حین ملاقات، کسدی ادی را تحریک می‌کند تا به او حمله کند و دست ادی را گاز می‌گیرد و از این طریق سیمبیوتی از ونوم را می‌بلعد. در همین حین، کارآگاه مولیگان که قادر به یافتن بقایای قربانیان کسدی نیست، از ادی درخواست کمک می‌کند. با این وجود، براک که زندگی آرام و دلپذیری را به‌عنوان یک قهرمان خودسر با ونوم سپری می‌کند، توسط رسانه‌ها و بین مردم به عنوان یک قهرمان جدید شناخته می‌شود، اما ونوم از رابطهٔ خود با ادی راضی نیست. ادی با ان ویینگ، که اخیراً با دان نامزد کرده‌است، ملاقات می‌کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Venom Let There Be Carnage 2021

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید

زیرنویس فارسی فیلم ونوم قرار گرفت

زیرنویس فارسی ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (انگلیسیVenom: Let There Be Carnage) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی بر پایهٔ شخصیت ونوم از مارول کامیکس است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. تولید این فیلم بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز با همکاری مشترک مارول و تنسنت پیکچرز بوده‌است و توسط سونی پیکچرز ریلیزینگ عرضهٔ شده‌است. این دومین فیلم در جهان شخصیت‌های مارول سونی پیکچرز و دنبالهٔ فیلم ونوم (۲۰۱۸) است.

فیلم ونوم 2021 به کارگردانی فیلم بر عهدهٔ اندی سرکیس از فیلم‌نامهٔ نوشتهٔ کلی مارسل است که بر پایهٔ داستانی با همکاری تام هاردی نوشته شده‌است. در این فیلم تام هاردی در نقش ونوم / ادی براک، در کنار میشل ویلیامز، نائومی هریس، رید اسکات، استیون گراهام و وودی هرلسون ایفای نقش می‌کند. در این فیلم، براک سعی دارد با مصاحبه با قاتل زنجیره‌ای کلتوس کسدی (هرلسون)، که میزبان یک هم‌زیست بیگانهٔ مشابهٔ ونوم به نام کارنیج می‌شود، زندگی کاری خود را در روزنامه‌نگاری دوباره احیا کند.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز