دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Suicide Squad 2021
شب
روز

The Suicide Squad 2021

از 8 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : James Gunn
سال ساخت : 2021
زمان :2 ساعت و 12 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

Supervillains هارلی کوین ، Bloodsport ، Peacemaker و مجموعه ای از افراد منفی در زندان Belle Reve به گروه فوق العاده مخفی و فوق العاده سایه می پیوندند ، زیرا در جزیره دور افتاده دشمن دشمن کورتو مالتین رها می شوند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Suicide Squad 2021

دانلود زیرنویس فارسی suicide squad 2

زیرنویس فارسی جوخهٔ انتحار (انگلیسی: The Suicide Squad‎) فیلمی ابرقهرمانی آمریکایی در سال ۲۰۲۱ بر پایهٔ تیم جوخه انتحار از دی‌سی کامیکس هست. تولید این فیلم بر عهدهٔ دی‌سی فیلمز، اطلس اینترتینمنت و سفرن کمپانی بوده و از طریق برادران وارنر پیکچرز توزیع می‌شود. این دنباله‌ای مستقل از جوخه انتحار (۲۰۱۶) و دهمین فیلم در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی است.

نویسندگی و کارگردانی این فیلم بر عهدهٔ جیمز گان است و گروه بازیگران نظیر مارگو رابی، ادریس البا، جان سینا، یوئل کینامان، سیلوستر استالونه، وایولا دیویس، جای کورتنی و پیتر کاپالدی ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم، نیروی ویژه‌ای از مجرم‌ها برای تخریب آزمایشگاه دوران نازی و رویارویی با غول بیگانهٔ استارو اعزام می‌شوند.

دیوید آیر قرار بود تا مارس ۲۰۱۶ به عنوان کارگردان دنبالهٔ جوخهٔ انتحار برگردد، اما در دسامبر تصمیم گرفت به جای آن فیلم سیرن‌های گاتهام سیتی را توسعه دهد. برادران وارنر قبل از استخدام گاوین اوکانر در سپتامبر ۲۰۱۷ چندین کارگردان جایگزین را در نظر گرفتند. او در اکتبر ۲۰۱۸ آنجا را ترک کرد و گان پس از اخراج موقت توسط دیزنی و مارول استودیوز به عنوان کارگردان نگهبانان کهکشان بخش ۳ (۲۰۲۳)، برای نوشتن و کارگردانی این فیلم استخدام شد.

او از فیلم‌های جنگی و کمیک‌های جوخهٔ انتحار جان اوستراندر در دههٔ ۱۹۸۰ الهام گرفت و تصمیم گرفت شخصیت‌های جدیدی را در داستانی جدا از روایت فیلم نخست ایجاد کند؛ هر چند برخی از بازیگران از جوخهٔ انتحار برمی گردند. فیلم‌برداری در سپتامبر ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا آغاز شد و در فوریه ۲۰۲۰ در پاناما به پایان رسید.

جوخهٔ انتحار در ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ به صورت سینمایی در پادشاهی متحده و در ۵ اوت در ایالات متحده منتشر شد و یک روز بعد به مدت یک ماه در اچ‌بی‌او مکس به صورت استریم پخش شد. این فیلم با بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان روبرو شد. کارگردانی گان، سبک بصری و شوخ‌طبعی بی ادبانهٔ فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و به پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی خود اشاره کردند.[۵] صلح‌طلب، یک مجموعهٔ تلویزیونی اسپین‌آف با بازی سینا، قرار است در ژانویه ۲۰۲۲ برای اولین بار در اچ‌بی‌او مکس پخش شود.

بازیگران

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز