دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spider-Man: No Way Home
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spider-Man: No Way Home

از 2 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Jon Watts
سال ساخت : 2021
زمان :0 ساعت و 0 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

برای اولین بار در تاریخ سینمایی مرد عنکبوتی ، قهرمان محله دوستانه ما بدون نقاب ظاهر می شود و دیگر نمی تواند زندگی عادی خود را از ریسک بالای قهرمان شدن جدا کند. وقتی او از دکتر استرنج کمک می خواهد ، خطرها حتی بیشتر می شوند و او را مجبور می کند که بفهمد معنای واقعی مرد عنکبوتی چیست.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spider-Man: No Way Home

زیرنویس فارسی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (انگلیسی: Spider-Man: No Way Home‎) یک فیلم رو به انتشار آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی است که بر پایهٔ شخصیت مرد عنکبوتی از مارول کامیکس ساخته شده‌است. تولید این فیلم به‌طور مشترک بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز و مارول استودیوز است و به وسیلهٔ سونی پیکچرز ریلیزینگ توزیع خواهد شد. در نظر گرفته شده‌است

که این فیلم دنبالهٔ مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (۲۰۱۷) و مرد عنکبوتی: دور از خانه (۲۰۱۹) باشد و بیست و هفتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. کارگردانی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست بر عهدهٔ جان واتس از فیلم‌نامه‌ای نوشتهٔ کریس مک‌کنا و اریک سامرز است. در این فیلم تام هالند در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی، در کنار زندیا، جی. بی اسموو، جیکوب باتالون، مریسا تومی، ویلم دفو، جیمی فاکس، بندیکت کامبربچ، آلفرد مولینا و جان فاورو ایفای نقش می‌کنند.

ساخت سومین فیلم مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۱۷ در حین توسعهٔ بازگشت به خانه در نظر گرفته شده بود. تا آگوست ۲۰۱۹، مذاکرات میان سونی و مارول استودیوز—که با هم فیلم‌های مرد عنکبوتی را تولید می‌کنند—برای اصلاح قرارداد با خروج مارول استودیوز از این پروژه به پایان رسید. با این وجود، واکنش منفی طرفداران، یک ماه پس از آن منجر به بستن یک قرارداد جدید میان دو کمپانی شد.

 در آن زمان برنامه‌ریزی شده بود که جان واتس، کریس مک‌کن، اریک سامرز و تام هالند برگردند. فیلم‌برداری در اکتبر ۲۰۲۰ در شهر نیویورک آغاز شد و سپس در همان ماه به آتلانتا منتقل شد. در طول فیلم‌برداری مشخص شد که جان واتس و آلفرد مولینا در این فیلم حضور دارند و شخصیت‌های فیلم‌های پیشین مرد عنکبوتی را بار دیگر ایفا می‌کنند. عنوان این فیلم در فوریه ۲۰۲۱ مشخص شد و فیلم‌برداری در ماه مارس به پایان رسید.[۹]

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده منتشر خواهد شد. چهارمین فیلم مرد عنکبوتی نیز در حال توسعه است.

این فیلم قرار است در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ در ایالات متحده اکران شود. پیش از این نیز قرار بود در ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ اکران شود، اما قبل از انتقال بیش تر به تاریخ دسامبر ۲۰۲۱ به دلیل دنیاگیری کووید ۱۹،به ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) منتقل شد. این فیلم بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز