دانلود زیرنویس فارسی سریال Love a Lifetime 2020
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی سریال Love a Lifetime 2020

از 0 رای
محصول : China
زبان : وارد نشده
کارگردان : وارد نشده
سال ساخت : 2020
زمان :0 ساعت و 0 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

نالان یو ، مردی با دو هویت . او عاشق رونگ هوآ جسور ، یک دوشیزه جوان با قلب مهربان هست ، اما به دلیل مشکلاتی نسل در نسل خانوادگی رابطه آنها عمیق تر و پیچیده تر میشود.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Love a Lifetime 2020

رونگ هوا (ژانگ هوی ون) برای کمک به پدرش در ایجاد جهان به مکانی بهتر ، به جهان سفر می کند تا سلاح افسانه ای “Hao Hua Pearl”(مروارید جادویی) را پیدا کند. او در طول مسیر با خطراتی مواجه می شود ، اما توسط استاد جوانی به نام نالان یو نجات پیدا میکند. نالان یو استاد جوان غرفه لینگ ژو است که خانواده اش با پدرش اختلافات نسلی دارند.

با این حال ، آنها به کم کم عاشق هم می شوند و تصمیم می گیرند انتقام خانوادگی خود را کنار بگذارند. با این حال ، آنها انتظار نداشتند که رونگ جینگ فنگ مردی ریاکار باشد که سعی کرده برای منافع شخصی خود به خانواده نالان آسیب برساند. در همان زمان ، نالان یو با آزار و شکنجه فرقه مینگ روبرو می شود که مهارت های زراعت اهریمنی را به زور به او منتقل می کند و او تقریباً به جنون می رسد.

رونگ هوآ به مهربانی نالان یو اعتقاد دارد ، و به او کمک می کند تا او را به مسیر قائم هدایت کند. آنها برای از بین بردن فرقه مینگ همکاری می کنند و جنایات رونگ جینگ فنگ را در معرض دید جهانیان قرار می دهند و صلح را به دنیای خودگردان بازگردانند.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
قسمت 1 تا 3
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز