ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hard Hit 2021

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hard Hit 2021

بازیگران : ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

سونگ گیو (جو وو-جین) رئیس مرکز بانکی در بوسان ، با دخترش هیه این (لی جائه این) ، که قصد دارد در آزمون ورودی وی شرکت کند ، با ماشین خود کار می کند. او با محدودیت در صفحه نمایش شماره (که با اصطلاح عامیانه "تماس سیاه" نیز شناخته می شود) با تلفن خود تماس می گیرد ، "در حال حاضر بمبی زیر صندلی شما وجود دارد. و به محض توقف و پیاده شدن از ماشین ، به شما می گویند که منفجر می شود. "این باعث شروع وحشت خانواده سونگ گیو در وسط مرکز شهر بوسان می شود.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hard Hit 2021

زیرنویس فارسی هارد هیت (کره ای: 제한 ؛ RR: Balsinjehan ؛ روشن. تماس محدود) یک فیلم مهیج 2021 کره جنوبی است که توسط کیم چانگ جو کارگردانی شده و جو وو جین ، لی جائه این و جی چانگ ووک در آن بازی می کنند. این فیلم شرایط غیرقابل پیش بینی یک خانواده معمولی را به تصویر می کشد که به دلیل یک تماس تلفنی اسرارآمیز شرایط هولناکی را پشت سر می گذارد. این فیلم در 23 ژوئن 2021 به صورت تئاتر اکران شد.

این فیلم در دهمین روز اکران خود از 500000 بیننده عبور کرد ، که اولین فیلم کره ای در سال 2021 بود. همچنین از 3 اوت 2021 دومین فیلم پرفروش کره ای 2021 شد. بر اساس داده های شورای فیلم کره ، این فیلم در میان همه فیلم های اکران شده در سال 2021 در کره جنوبی با درآمد ناخالص 7.92 میلیون دلار و 951.245 پذیرش ، تا 3 آگوست 2021 ، در مکان هشتم قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *