دانلود زیرنویس فارسی فیلم dune 2021
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم dune 2021

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Denis Villeneuve
سال ساخت : 2021
زمان :2 ساعت و 35 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین 13 سال
خلاصه داستان :

داستان فیلم در آینده‌ ای دور و در سیاره‌ ای به نام آراکیس رخ می‌ دهد که به خاطر طبیعت بیابانی خود به تل‌ماسه مشهور است. این سیاره که تنها منبع ماده‌ ای ارزشمند میباشد، که باعث جنگ و اختلاف چندین گروه مختلف میشود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم dune 2021

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تل ماسه , تپه

زیرنویس فارسی تل‌ماسه (انگلیسی: Dune‎) فیلمی سینمایی آمریکایی در ژانر حماسی علمی تخیلی به کارگردانی دنی ویلنوو است که در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. ویلنوو فیلم‌نامه این فیلم را به همراه اریک راث و جان اسپیتز بر اساس رمانی به همین نام اثر فرانک هربرت به نگارش درآورده است.  بعد از فیلم تل‌ماسه (۱۹۸۴) به کارگردانی دیوید لینچ، این دومین اقتباس سینمایی از این رمان است.

ستارگان فیلم شامل:

تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن، جاش برولین، اسکار آیزاک، جیسون موموآ، خاویر باردم، دیوید باتیستا، زندیا، استلان اسکارشگورد، شارلوت رمپلینگ، دیوید دستمالچیان  میباشد

پیش تولید فیلم از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. ویلنوو از این پروژه به عنوان چالش‌ برانگیزترین اثر کارنامه خود یاد کرد. برای دسترسی به مناطق بیابانی، بخش زیادی از فیلم در بودا پست، مجارستان و صحرای بزرگ اردن و در طی چهار ماه جلوی دوربین رفت.

هانس زیمر از همان دوران پیش تولید به عنوان آهنگساز به پروژه پیوست.. بعد از بلید رانر ۲۰۴۹ این دومین همکاری بین زیمر و ویلنوو است. کار ساخت موسیقی فیلم آنقدر طولانی و پیچیده بود که زیمر پیشنهاد کریستوفر نولان برای ساخت موسیقی فیلم انگاشته را رد کرد.

تل‌ماسه در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ توسط برادران وارنر اکران خواهد شد.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0

Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز