دانلود زیرنویس فارسی فیلم Descendants 3 2019
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Descendants 3 2019

از 1 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Kenny Ortega
سال ساخت : 2019
زمان :1 ساعت و 46 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

در فیلم فرزندان ۳، دختران و پسران نوجوان بدنام‌ترین شرورهای دیزنی شامل مل با بازی داو کامرون (Dove Cameron)، ایوی با بازی سوفیا کارسون (Sofia Carson)، کارلوس با بازی کامرون بویس (Cameron Boyce) و جی با بازی بوبو استوارت (Booboo Stewart) به جزیره‌ی گمشده برمی‌گردند تا بچه‌های شرور جدیدی را برای حضور در آرادون استخدام کنند.وقتی شکافی در حصار آرادون امنیت این قلمرو را حین ترک کردن جزیره توسط آن‌ها به خطر می‌اندازد، مل تصمیم می‌گیرد برای همیشه این حصار را ببندد، چون می‌ترسد اوما با بازی چین ان مک‌کلین (Anne McClain) و هیدیس با بازی شاین جکسون (Cheyenne Jackson) بخواهند از این قلمرو انتقام بگیرند. با وجود تلاش او، نیروی تاریکی مردم آرادون را تهدید می‌کند، و حالا مل و دوستانش باید در بزرگترین نبرد زندگی خود پیروز شوند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Descendants 3 2019

زیرنویس فارسی فرزندان ۳ (به انگلیسی: Descendants 3) یک فیلم موزیکال، تله‌فیلم به کارگردانی کنی اورتگا محصول ایالات متحده آمریکا است. این فیلم دنبالهٔ فیلم فرزندان ۲ می‌باشد.

فیلم فرزندان یکی از فیلم های اورجینال دیزنی است که در این سال ها محبوبیت زیادی را کسب کرده ، کارگردان این فیلم کنی اورتگا ، پیش از این کارگردانی ۳ گانه فیلم دبیرستان موزیکال را بر عهده داشته و به گفته خودش بعد از خواندن نمایشنامه این فیلم انقدر تحت تاثیر قرار گرفته که خواسته ۳ گانه این فیلم را نیز بسازد .

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز