دانلود زیرنویس فارسی فیلم Cats 2019
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Cats 2019

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Tom Hooper
سال ساخت : 2019
زمان :1 ساعت و 50 دقیقه
رده بندی سنی : با نظارت والدین
خلاصه داستان :

قبیله ای از گربه ها به نام Jellicles باید سالانه تصمیم بگیرد که کدام یک به لایه Heaviside صعود کرده و به زندگی جدید Jellicle بازگردد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Cats 2019

زیرنویس فارسی گربه‌ها (به انگلیسی: Cats) یک فیلم فانتزی موزیکال در سال ۲۰۱۹ است که بر اساس موزیکال صحنه ای برنده جایزه تونی به همین نام ساخته اندرو لوید وبر در سال ۱۹۸۱ ساخته شده‌است که به نوبه خود براساس مجموعه شعر Old Possum’s Book of Practical Cats (1939) نوشته تی اس الیوت ساخته شد. این فیلم به کارگردانی تام هوپر، در دومین نمایش موزیکال بلند او به دنبال بینوایان (۲۰۱۲)، از فیلمنامه لی هال و هوپر ساخته شده‌است. در این فیلم بازیگران گروه شامل جیمز کوردن، جودی دنچ، جیسون درلو، ادریس البا، جنیفر هادسون، یان مک کلن، تیلور سویفت، ربل ویلسون و فرانچسکا هیوارد حضور دارند.

گربه‌ها به صورت تئاتری در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ در انگلستان و ایالات متحده توسط یونیورسال پیکچرز به پاسخ منفی منتقدان که از جلوه‌های بصری و ویرایش انتقاد می‌کردند ، منتشر شد. این فیلم یک بمب گیشه ای بود و با بودجه ۸۰ میلیون دلاری – ۱۰۰ میلیون دلاری ۷۵ میلیون دلار فروش داشت و تخمین زده می‌شود که یونیورسال پیکچرز ۱۱۴ میلیون دلار ضرر کرده باشد.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز