دانلود زیرنویس فارسی فیلم candyman 2021
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم candyman 2021

از 1 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Nia DaCosta
سال ساخت : 2021
زمان :1 ساعت و 31 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

دنباله ای بر فیلم ترسناک Candyman (1992) که به محله شیکاگو که اکنون افسانه شده بود باز می گردد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم candyman 2021

زیرنویس فارسی کندی‌من (انگلیسی: Candyman‎) یک فیلم اسلشر فراطبیعی ترسناک آمریکایی به کارگردانی نیا داکستا و نویسندگی جوردن پیل، وین روزنفلد و داکستا است. این فیلم دنبالهٔ مستقیمی از فیلمی به همین نام در ۱۹۹۹ است و چهارمین قسمت از مجموعهٔ فیلم کندی‌من محسوب می‌شود. در این فیلم یحیی عبدالمتین دوم، تیونا پریس، ناتان استیورات-جارت و کولمن دومینگو ایفای نقش می‌کنند. همچنین ونسا ای ویلیامز، تونی تاد و ویرجینیا مادسن به‌طور مختصر نقش خود را از فیلم اصلی بازگو می‌کنند.

برنامه‌ها برای فیلمی دیگر از کندی‌من ابتدا در اوایل دههٔ ۲۰۰۰ مطرح شد و کارگردان اصلی فیلم، برنارد رز، می‌خواست فیلمی پیش‌درآمد دربارهٔ عشق کندی‌من و هلن بسازد. با این حال، استودیو آن را رد کرد و پروژه رها شد. جوردن پیل در سال ۲۰۱۸، به عنوان تهیه‌کنندهٔ، برای تولید فیلم جدیدی با شرکت خود، مانکیپاو پروداکشنز، قرارداد بست. سپس در نوامبر همان سال تأیید شد که پیل فیلم را با یونیورسال پیکچرز و مترو گلدوین مایر تولید خواهد کرد. او با وین روزنفلد همکاری کرد تا فیلم را تولید کند و در همین حین نیا داکستا به عنوان کارگردان فیلم قرارداد امضا کرد. فیلم‌برداری اصلی فیلم در اوت ۲۰۱۹ آغاز شد و در سپتامبر ۲۰۱۹ در شیکاگو، ایلینوی به پایان رسید.

کندی‌من در ۲۷ اوت ۲۰۲۱ به‌صورت سینمایی از طریق یونیورسال پیکچرز در ایالات متحده منتشر شد. تاریخ انتشار این فیلم سه بار از تاریخ اصلی ژوئن ۲۰۲۰ به دلیل نگرانی در مورد همه‌گیری کووید-۱۹ به تأخیر افتاد. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان را دریافت کرده‌است. کارگردانی داکستا و ترکیب تفسیر اجتماعی با وحشت در این فیلم مورد تحسین قرار گرفت.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز