ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی Call of Duty: Modern Warfare 2019

دانلود زیرنویس فارسی Call of Duty: Modern Warfare 2019

، ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

کاپیتان پرایس و شریک SAS با سیا و نیروی آزادی بخش اورزیکستانی برای بازیابی سلاح های شیمیایی مسروقه. این نبرد شما را از لندن به خاورمیانه و فراتر از آن می برد ، زیرا این کارگروه مشترک برای متوقف کردن یک جنگ جهانی می جنگد. شروع داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare مأموریت سری یک افسر CIA به نام الکس در سال ۲۰۱۹ را نشان می‌دهد که هدفش انتقال محموله‌های خطرناک گاز شیمیایی به اورزیکستان است، اما در حین انجام این مأموریت، گروهی ناشناس و متخاصم حمله‌ای را صورت داده و محموله‌های گاز ربوده می‌شود. کنترل‌کنندهٔ تیم الکس یعنی کیت لاسول، پس از این اتفاق از سرویس هوایی ویژه (SAS) و کاپیتان جان پرایس درخواست کرد تا محموله‌های شیمیایی را بازیابی کند و به وضعیت و تنش ایجادشده با روسیه رسیدگی کند. ۲۴ ساعت بعد، گروهی از بمب‌گذاران انتحاریِ وابسته به سازمان تروریستی القتلا به پیکدیلی سرکس در لندن حمله کردند. کایل گریک، گروهبان SAS برای رسیدگی به اوضاع به محل وقوع حادثه اعزام شد تا به نیروی پلیس محلی و پرایس کمک کند. پس از آن، الکس برای دیدار با رهبر شورشیان یعنی فرح کریم به اروزیکستان رفت و توافقی برای پیگیری مواد شیمیایی صورت گرفت، ضمن این که نوعی همکاری برای مقابله با نیروهای روسی مستقر در آنجا که توسط ژنرال رومن بارکوف رهبری می‌شدند نیز صورت گرفت.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی Call of Duty: Modern Warfare 2019

زیرنویس فارسی ندای وظیفه: جنگاوری نوین (به انگلیسی: Call of Duty: Modern Warfare) یک بازی ویدئویی به سبک تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی اینفینیتی وارد ساخته شده و به‌وسیلهٔ شرکت اکتیویژن در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. این بازی پانزدهیم نسخه از مجموعه ندای وظیفه و چهارمین نسخه از سری جنگاوری نوین است و برخلاف این سری، ادامه نسخه پیشین نیست و عنوانی بازراه‌اندازی از سری است.

بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین در یک فضای واقع بینانه و مدرن اتفاق می‌افتد.داستان بازی درباره یک افسر سی‌آی‌اِی به نام الکس و نیروهای اس‌اِی‌اس است که یک محموله خطرناک گاز شیمیایی را به کشور خیالی اورزیکستان منتقل کنند. در مسیر این انتقال محموله گاز توسط افراد ناشناش دزدیده می‌شود و چالش های بازی از آنجا شروع می‌شود. الکس به همراه تیم خود قصد بازگرداندن محموله و با همکاری با شورشیانی از اورزیکستان ،جلو تهاجم نیروهای روسی به این کشور خیالی را بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.