دانلود زیرنویس فارسی فیلم Better Days 2019
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Better Days 2019

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Derek Tsang
سال ساخت : 2019
زمان :2 ساعت و 15 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

یک دختر نوجوان مورد آزار و اذیت با یک جوان مرموز که او را در برابر مهاجمانش محافظت می کند دوستی بعید برقرار می کند ، در حالی که او با فشارهای معاینات نهایی خود کنار آمده است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Better Days 2019

زیرنویس فارسی روزهای بهتر (به چینی: 少年 的 你) یک فیلم جنایی عاشقانه چینی در سال 2019 به کارگردانی درک تسانگ و نویسندگی لم وینگ سام ، لی یوان و خو ییمنگ است. [5] بر اساس رمان بزرگسالان چینی در جوانی ، در زیبایی او (少年 的 你 , 如此 美丽 ؛ به معنای واقعی کلمه “شما جوان ، خیلی زیبا”) ساخته جیو یوکسی ، در این فیلم ژو دونگیو و جکسون یی بازی می کنند و یک دبیرستان را دنبال می کند دختری که با زورگویی شدید و فشار امتحانات ورودی دانشگاه که در زندگی او با زندگی یک نوجوان اراذل و اوباش خیابانی گره خورده است ، دست و پنجه نرم می کند. Better Days در 25 اکتبر 2019 ، در چین و در 8 نوامبر 2019 ، در ایالات متحده ، انگلستان و کانادا منتشر شد.

به دلیل محبوبیت زیاد ژو دونگیو و جکسون یی ، یکی از مورد انتظارترین فیلم های چینی در سال 2019 ، این فیلم به یک پدیده فرهنگ پاپ در چین تبدیل می شود و همچنین به یک فروش گیشه تبدیل می شود و در مجموع 230.1 میلیون دلار درآمد کسب می کند. با موفقیت مهم ، این فیلم به عنوان ورودی رسمی هنگ کنگ برای بهترین فیلم بلند بین المللی در 93 امین جوایز اسکار انتخاب شد. این سومین ورودی هنگ کنگ در تاریخ برای دستیابی به این نامزدی بود (27 سال پس از خداحافظ صیغه من ، دومین) و اولین ورودی نامزد شده به کارگردانی یک بومی هنگ کنگ بود تا کارگردان چینی در سرزمین اصلی.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز