دانلود زیرنویس فارسی فیلم Babyteeth 2019
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Babyteeth 2019

از 1 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Shannon Murphy
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 58 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

میلا فینلای دختر 16 ساله مدرسه ای است که اخیراً به سرطان مبتلا شده است. در حالی که از مدرسه به خانه می رفت ، یک روز با موسی 23 ساله ای آشنا می شود که قبل از درخواست پول از او دوست می شود. میلا به سرعت با موسی درگیر می شود و او را به والدینش معرفی می کند: آنا ، موسیقی دان ، و روانپزشک هنری. به دلیل اختلاف سنی که بین او و میلا وجود دارد ، هر دو از موسی ناراحت هستند اما به دلیل بیماری میلا مجاز هستند.مدتی بعد ، آنا شب بیدار می شود و موسی را در جریان سرقت از خانواده به دلیل داروهای تجویز شده کشف می کند. میلا و هنری از خواب بیدار می شوند و از اوضاع مطلع می شوند اما در حالی که هنری می خواهد با پلیس تماس بگیرد ، میلا خواستار نرمشی می شود که آنا اجازه می دهد و متوجه می شود که میلا از موسی چقدر خوشحال تر است. روز بعد ، آنا به موسی هشدار داد كه از دخترش دور شود و...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Babyteeth 2019

زیرنویس فارسی دندانهای شیری یک فیلم کمدی-درام استرالیایی در سال 2019 به کارگردانی شانون مورفی از فیلمنامه ای از ریتا کالنه ایس است که بر اساس نمایشنامه ای به همین نام ساخته شده است. در این فیلم الیزا اسكانلن ، توبی والاس ، امیلی باركلی ، یوجین گیلفیدر ، اسی دیویس و بن مندلسون بازی می كنند. اولین فیلم این فیلم در جشنواره فیلم ونیز در 4 سپتامبر 2019 بود. این فیلم در 23 جولای 2020 توسط استودیوی جهانی در استرالیا اکران شد و 9 جایزه AACTA از جمله بهترین فیلم را از آن خود کرد.

اسكانلن نقش میلا ، دختری 16 ساله از یك خانواده ثروتمند را بازی می كند كه اندكی قبل از عود سرطان عاشق یك معتاد به نام موسی می شود.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز