دانلود زیرنویس فارسی فیلم Asuran 2019
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Asuran 2019

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Vetrimaaran
سال ساخت : 2019
زمان :2 ساعت و 21 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

پسر نوجوان یک کشاورز از یک قشر مستضعف یک صاحبخانه طبقه بالا و ثروتمند را می کشد. آیا کشاورز ، پدری مهربان و قلبی صلح طلب ، قادر به نجات پسر خونگرم خود خواهد بود ، ادامه داستان است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Asuran 2019

زیرنویس فارسی آسوران (ترجمه شیطان) یک فیلم اکشن دورهمی تامیلی زبان 2019 هند است که به نویسندگی و کارگردانی Vetrimaaran و تهیه کنندگی Kalaipuli S. Thanu ساخته شده است. این فیلم بر اساس رمان Vekkai (ترجمه گرما) پومانی ساخته شده است. در این فیلم Dhanush و Manju Warrier بازی می کنند ، جایی که دومی برای اولین بار در تامیل بازی می کند. G. V. Prakash Kumar با تمدید همکاری خود با Vetrimaaran ، موسیقی فیلم را به ثمر رساند. فیلمبرداری توسط Velraj و با تدوین R. Ramar انجام شد. Asuran در 4 اکتبر 2019 آزاد شد.

طرح این فیلم تحت تأثیر قتل عام Kilvenmani در زندگی واقعی واقع شده است که در سال 1968 اتفاق افتاد. [4] این فیلم با موفقیت تجاری روبرو شد. این یکی از میان ده فیلم هندی است که در هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب (2021) در گروه بهترین فیلم خارجی به نمایش در می آید. همچنین در پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم هند در گوا به نمایش در آمد ، به عنوان یکی از فیلم های بخش پانورامای هند برای سال 2020 انتخاب شد

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز