دانلود زیرنویس فارسی فیلم After 2019
شب
روز

دانلود زیرنویس فیلم After 2019

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Jenny Gage
سال ساخت : 2019
زمان :1 ساعت و 45 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین 13 سال
خلاصه داستان :

تسا یانگ یک دانشجوی پرتلاش، دختری مسئولیت پذیر و دوست دختری وفادار است. او در نخستین ترم دانشگاه باپسری بنام هاردین اسکات آشنا می‌شود. هاردین پسری مرموز و سرکش است که دنیا و زندگی تسا را عوض می‌کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم After 2019

بعد از آن (به انگلیسی: After) یک فیلم درام و رمانتیک محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جنی گیج و نویسندگی سوزان مک مارتین، تامارا چستنا و گیج است. این فیلم برگرفته از کتابی با همین نام است که در سال ۲۰۱۴ از آنا تاد منتشر شد. جوزفین لانگفورد در نقش تسا یانگ ظاهر می‌شود که در دانشگاه رابطه‌ای آشفته را با پسری به نام هاردین اسکات با بازی هیرو فاینس-تیفین آغاز می‌کند.

این فیلم در ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ توسط اویرون پیکچرز منتشر شد.[۲] فیلم با واکنش منفی منتقدان همراه بود و در زمینه فیلم‌نامه و عدم انسجام داستانی مورد انتقاد قرار گرفت.

فیلم بعد از آن در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ توسط اویرون پیکچرز در آمریکا اکران شد.

باکس آفیس:

این فیلم در آمریکا و کانادا در کنار فیلم‌های پسر جهنمی، کوچک و لینک گمشده اکران شد و در هفته نخست نمایش در ۲۱۳۸ سینما از ۳ میلیون دلار فروش داشته‌است.[۹] این فیلم در روز اول اکران ۲٫۹ میلیون دلار فروخت و با رسیدن به فروش ۶میلیون دلاری، رتبه هشتم باکس آفیس را کسب کرد.[۱۰] در هفته دوم این مبلغ تا ۵۸درصد سقوط داشت و با ۲٫۵ میلیون دلار فروش به رتبه ۱۱ رسید.

نقدها

در بازبینی جمعی راتن تومیتوز، این فیلم با ۲۷ بازبینی نمره قبولی ۱۵درصدی را کسب کرد.[۱۲] در متاکریتیک، از ۱۰۰ نمره ۳۰ را گرفت و ۸ نقدی که به آن وارد شده بود «عموماً نامطلوب» بودند.[۱۳] سینماسکور نمره «بی» را به این فیلم داد درحالی که پست ترک امتیاز ۲٫۵ از ۵ستاره را برای این اثر مقبول دانست.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز