شب
روز
Jennifer Connelly

Jennifer Connelly

جنیفر کانلی در کوه‌های «کتز کیل» در نیویورک به دنیا آمد. مادرش للین نام داشت که یک عتیقه فروش بود و پدرش هم جرار، در کار طراحی لباس. پدرش کاتولیک بود و از نژاد ایرلندی و نروژی و مادرش از مهاجران روسیه و لهستان. کانلی در شهر بروکلین و در نزدیکی پل بروکلین بزرگ شد. جاییکه به مدرسه خصوصی سنت آنز می‌رفت. البته به جز ۴ سالی که خانواده‌اش در نیویورک زندگی می‌کردند.

2010
یکی از دوستان پدرش که در کار تبلیغات بود، پیشنهاد داد که وی تست بدهد تا بتواند وارد کار مدلینگ شود.. جنیفر در حالیکه ۱۰ سالش بود، از یک شرکت مد پیشنهاد دریافت کرد. وی ابتدا در قسمت تبلیغات مجلات و روزنامه‌ها شروع به کار کرد، اما توانست به بخش تبلیغات تلویزیونی هم برسد. در سال ۱۹۸۴ در یک کنسرت حضور پیدا کرد و در بین سال‌های ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۲ در چندین و چند مجله مختلف نوجوانان حضور پیدا کرد. در دسامبر ۱۹۸۶ نیز یک تک اهنگ بنام «مونولوگی از عشق» را ضبط کرد.

2019

همه این اتفاقات دست در دست هم داد تا وی در اولین فیلمش،در نقش «دبورا گلی» در فیلمی از سرجیو لئونه بنام روزی روزگاری در آمریکا حضور پیدا کند. این اتفاق در حالی افتاد که وی ۱۴ سال داشت. البته فیلم در سال ۱۹۸۲ فیلم برداری شده بود یعنی زمانی‌که وی تنها ۱۱ سال داشت. فیلم بعدی وی، ساخته داریو آرجنتو ایتالیایی بود با نام «پدیده» که محصول سال ۱۹۸۵ بود. سپس در فیلم «هفت دقیقه در بهشت» به بازی پرداخت.
در همین زمان نیز وی ابتدا در دانشگاه «ییل» ثبت نام کرد و دو سال مشغول تحصیل در رشته‌های انگلیسی و تئاتر بود. سپس به دانشگاه استنفورد رفت و در انجا مشغول به تحصیل در رشته تئاتر کلاسیک شد که البته نتوانست فارغ‌التحصیل شود.

منبع : ویکی پدیا
دانلود زیرنویس فیلم Requiem for a Dream 2000

دانلود زیرنویس فیلم Requiem for a Dream 2000

8.3/10
USA - 2000
دانلود زیرنویس فیلم Alita Battle Angel 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita Battle Angel 2019

7.3/10
Canada - 2019
دانلود زیرنویس فیلم A Beautiful Mind 2001

دانلود زیرنویس فیلم A Beautiful Mind 2001

8.2/10
USA - 2002
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز