شب
روز
Jeffrey Donovan

Jeffrey Donovan

داناوان در شهر آمسبری در ایالت ماساچوست به دنیا آمد و به همراه دو برادرش، مایکل و سین توسط مادرشان بزرگ شد. او کودکی سختی داشت که درباره‌اش گفته:

.mw-parser-output .templatequote{overflow:hidden;margin:1em 0;padding:0 40px}.mw-parser-output .templatequote .templatequotecite{line-height:1.5em;text-align:right;padding-right:1.6em;margin-top:0}

ما خیلی فقیر بودیم. یک مادر تنها و سه پسر. هیچ چیزی نداشتیم. کریسمس‌ها می‌آمدند و می‌رفتند و مادرمان همان هدایایی که قبلاً برایمان گرفته بود را دوباره بسته‌بندی می‌کرد و به ما می‌داد. حدود ۱۰ بار محل زندگی خود را عوض کردیم. وقتی از مدرسه به خانه می‌آیی و می‌بینی که چراغ‌ها روشن نمی‌شوند به این فکر می‌افتی که ما دوباره باید نقل مکان کنیم و از عهده پول برق برنمی‌آییم و ما همیشه مجبور به صرفه‌جویی بودیم.

جف از دانشگاه ماساچوست در امهرست در رشته تئاتر فارغ‌التحصیل شد. او سپس به دانشگاه نیویورک رفت تا در برنامه کلاسهای بازیگری آنها شرکت کند.
جفری در ورزشهای رزمی بیش از ۲۰ سال تجربه دارد. در زمان دانشگاهش کمربند مشکی کاراته گرفت و در مسابقات ایالتی نیز شرکت کرد. او همچنین سابقه بیش از شش سال آیکیدو و جوجیتسو برزیلی هم دارد.
در ۱۲ ژوئیه ۲۰۰۹، او بخاطر رانندگی بی‌ملاحظه دستگیر شد.
داناوان در یک رابطه طولانی با کاترین کواریک بود.
در اوت ۲۰۱۱ داناوان با مدلی به نام میشل وودز نامزد کرد. آنها در ۲۵ اوت ۲۰۱۲ ازدواج کردند.

منبع : ویکی پدیا
دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Honest Thief

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Honest Thief

6.0/10
USA - 2020
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز