شب
روز
Jackson Rathbone

Jackson Rathbone

او در سنگاپور متولد شد و سپس زندگی در مکان‌های مختلفی، از اندونزی گرفته تا میدلند تگزاس را تجربه کرد. جکسون اولین بار تئاتر موزیکال را از انجمن تئاتر پیکویک پلیرز تگزاس شروع کرد که انجمنی آموزشی برای هنرمندان جوان می‌باشد . در سال‌های ابتدایی و انتهایی دوران دبیرستان، توجه او به آکادمی هنری اینترلوکن جلب شد، مدرسه ای تخصصی در میشیگان که رادبون دوران حرفه‌ای آموزش تئاتر را در آن گذراند. پس از فراغت از تحصیل او تصمیم گرفت برای پیگیری رشتهٔ مورد علاقه‌اش به آکادمی سلطنتی اسکاتلندی موزیک و فیلم برود، اما درعوض به لس آنجلس رفت تا آزمایشی هیجان انگیز در مورد پردهٔ سینما انجام دهد.
بعد از مدت کوتاهی اقامت در ال ای، جکسون نقشی در برنامهٔ دیزنی 411 گرفت که هنرمندانی نظیر هیلاری داف و خواهران آلی و ای جی در آن حضور داشتند. او همچنین در سریالهای o.c. و نزدیک به خانه، به عنوان هنرپیشهٔ مهمان ایفای نقش کرد. از جمله فیلم‌های سینمایی او می‌توان به Molding Clay، دعای صبحگاه، و تراویس و هنری اشاره کرد.
در سال ۲۰۰۸ جکسون نقش ستوده شدهٔ جاسپر هیل خون آشام را در فیلم گرگ و میش بازی کرد که اولین قسمت از سری فیلم‌های اقتباسی رمان مشهور استفانی مه یر بود. در سال ۲۰۰۹ رادبون نقش جرمی را در اس دارکو بازی کرد و در دنباله روی از این نقش، او رول قاتلی چند شخصیتی را در سریال ذهنهای جنایتکار ایفا کرد. او برای بازی در نقش سوکا در فیلم آواتار: آخرین هواشکن قرار داد امضا کرده که قرار است تا سال ۲۰۱۰ ساخته شود و اقتباسی از سری برنامه‌های انیمیشنی است.
جکسون خود نیز یک موسیقیدان است. او در اوقات فراغتش از فیلم و سینما، به موزیک، نویسندگی، خوانندگی و تهیه کنندگی می‌پردازد. باند موسیقی او که صد میمون نام دارد، تشکیل شده از خودش، دو نفر از دوستان نزدیک و قدیمی اش که در آکادمی اینترلوکن با آن‌ها اشنا شده و چند نفر دیگر. باند صد میمون قصد دارد اولین آلبوم خود را که از ضبط اجراهای زندهٔ گروه ساخته شده، اواخر امسال منتشر کند. از ساخته‌های دست خود جکسون می‌توان به فیلم مستند پشت صحنهٔ اس دارکو، فیلم کمدی درد است، و فیلم تلویزیونی جشنوارهٔ انتخابی هنرمندان نیکلودئون اشاره کرد.

منبع : ویکی پدیا
دانلود زیرنویس فارسی فیلم Do Not Reply 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Do Not Reply 2019

4.5/10
USA - 2020
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز