شب
روز
Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

دوران کودکی و تحصیلات[ویرایش]
الن در در ایالت لوئیزیانا به دنیا آمد. مادرش بتی پرفِر، روانشناس و پدرش الیوت دی‌جنرس کارمند بیمه و برادرش وَنس نوازنده و تهیه‌کننده است. وی از نژاد انگلیسی-فرانسوی-آلمانی-ایرلندی است. پدر و مادرش تا سن ۱۳ سالگی از الن می‌خواستند وی پیرو آیین Christian Science شود، اما دو سال بعد آن‌ها تصمیم به جدایی گرفته و در همان سال هم از یکدیگر طلاق گرفتند.
بعد از مدت کوتاهی مادر الن با روی گروسندرف که یک فروشنده بود، ازدواج کرد. سپس، الن و مادر و پدر خوانده‌اش از نیواورلئان، لوئیزیانا به آتلانتا، تگزاس نقل مکان کردند اما برادر الن، ونس همراه پدرش ماند.
الن در می ۱۹۷۶ از دبیرستان آتلانتا فارغ‌التحصیل شد و بعد برای ادامه تحصیل در رشتهٔ مطالعات و ارتباطات در دانشگاه نیواورلئان، دوباره به آنجا بازگشت. اما بعد از گذراندن یک ترم، دانشگاه را رها کرد تا در یک شرکت حقوقی که متعلق به یکی از خویشاوندانش بود، امور مذهبی انجام دهد. وی همچنین در حین این کار، شغل جدید دیگری هم پیدا کرده و به آن مشغول شد، یعنی فروشندهٔ لباس در یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای. شغل‌های اولیهٔ الن شامل کار در جی. سی. پنی، گارسونی در Friday’s، (و همچنین در یک رستوران دیگر)، نقاش ساختمان، مهمانخانه‌دار و متصدی بار هستند.
او همیشه هنگام اجرای برنامه‌های کمدی‌اش، یادی هم از دوران بچگی و تجربیات شغل‌های گذشته‌اش می‌کند!وی در دوران نوجوانی در برابر ازار جنسی نا پدری اش قرار گرفت و بعد هم از پنجره خانه فرار کرد

منبع : ویکی پدیا
دانلود زیرنویس فیلم Finding Nemo 2003

دانلود زیرنویس فیلم Finding Nemo 2003

8.1/10
Australia - 2003
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز