شب
روز
Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch

خانواده[ویرایش متنی]
بندیکت کامبربچ در ۱۹ ژوئیه ۱۹۷۶ متولد شد. او در همراسمیت شهر لندن در انگلستان متولد شد. پدر او تیموتی کارلتون (اسم کامل: تیموتی کارلتون کنگدون کامبربچ) و مادر او واندا ونتهام است. او یک خواهر ناتنی به نام تریسی دارد که حاصل ازدواج اول مادرش است. پدربزرگ او هنری کارلتون کامبربچ، افسر زیردریایی در هر دو جنگ جهانی و چهره‌ای برجسته در جامعه سطح بالای لندن بود. پدر پدربزرگش، هنری آرنولد کامبربچ، سرکنسول ملکه ویکتوریا در ترکیه و لبنان بود.
همچنین کامبربچ یکی از بستگان دور ریچارد سوم، آخرین حاکم سلسله پلانتژانت است. بندیکت کامبربچ و ریچارد سوم با ۱۶ فاصله پسر عمو هستند. به گفتهٔ پروفسور کوین که به این رابطه اشاره کرده: «(کامبربچ) از راه‌های مختلفی با ریچارد سوم فامیل است اما کوتاه‌ترین فاصله از طریق مادر ریچارد است و او با ملکه الیزابت دوم و جین گری از طریق افراد دیگری فامیل است.»

تحصیلات[ویرایش متنی]
بندیکت کامبربچ در سن ۸ سالگی به مدرسه رفت و در مدرسه برامبلی در ساسکس غربی تحصیل کرد و همچنین محقق هنر در مدرسه هارو بود. هارو یکی از بهترین مدارس شبانه‌روزی انگلستان است. او در این مدرسه آثار متعددی از شکسپیر را اجرا کرد و اولین اجرای او به عنوان تیتانیا ملکه پریان بود. معلم درام بندیکت، مارتین تایرل، او را «بهترین بازیگر پسر مدرسه‌ای» نامیده‌است که تا به حال با او کار کرده‌است.
بندیکت کامبربچ پس از ترک هارو یک سال به عنوان معلم زبان انگلیسی در یک صومعه تبتی در دارجلینگ هند درس داد و سپس در دانشگاه منچستر مشغول به تحصیل درام شد. او درس خود را در آکادمی موسیقی و هنرهای نمایشی لندن ادامه داد و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در بازیگری کلاسیک شد.

منبع : ویکی پدیا
دانلود زیرنویس فارسی فیلم Brexit 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Brexit 2019

7.0/10
UK - 2019
دانلود زیرنویس سریال Sherlock 2010

دانلود زیرنویس سریال Sherlock 2010

9.1/10
UK - 2010
دانلود زیرنویس فیلم Brexit The Uncivil War 2019

دانلود زیرنویس فیلم Brexit The Uncivil War 2019

7.0/10
UK - 2019
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز