دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Call to Spy 2019
شب
روز

A Call to Spy 2019

از 0 رای
محصول : USA
زبان : English
کارگردان : Lydia Dean Pilcher
سال ساخت : 2019
زمان :2 ساعت و 3 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین 13 سال
خلاصه داستان :

در آغاز جنگ جهانی دوم ، با ناامید شدن انگلیس ، چرچیل به آژانس جاسوسی خود - اداره عملیات ویژه (SOE) - دستور می دهد زنان را به عنوان جاسوس , جذب و آموزش دهد. مأموریت دلهره آور آنها: خرابکاری و ایجاد مقاومت. ورا آتكینز (استانا كاتیچ) "اسپایمسترس" SOE ، دو نامزد غیرمعمول را استخدام می كند: ویرجینیا هال (سارا مگان توماس) ، آمریكایی جاه طلب با پای چوبی ، و نور عنایت خان (رادیکا آپت) ، صلح طلب مسلمان هند. این زنان با هم ، به تضعیف رژیم نازی در فرانسه کمک می کنند و میراثی غیر قابل تردید در پی آنها به جا می گذارند. با الهام از داستان های واقعی.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Call to Spy 2019

زیرنویس فارسی ندای جاسوسی (به نام لیبرته: فراخوانی به جاسوسی) یک فیلم درام تاریخی آمریکایی در سال 2019 است که توسط سارا مگان توماس و به کارگردانی لیدیا دین پیلچر تهیه و تولید شده است. عنوان یک نوع سبک برای فراخوان است ، این فیلم از داستان های واقعی سه زن که در جنگ جهانی دوم به عنوان جاسوس کار می کردند الهام گرفته شده است.

در این فیلم سارا مگان توماس در نقش ویرجینیا هال ، رادیکا آپته در نقش نور اینایات خان و استانا کاتیچ در نقش ورا اتکینز بازی می کنند. Call to Spy در 21 ژوئن 2019 ، در جشنواره بین المللی فیلم ادینبورگ ، نمایش جهانی خود را آغاز کرد و در 2 اکتبر 2020 در ایالات متحده در سینماها و ویدئوهای درخواستی منتشر شد. این فیلم بیشتر مورد نقد و بررسی مثبت قرار گرفت. Rotten Tomatoes تجمع کننده منتقد فیلم گفت که “با کمال تعجب کمبود تنش با یک ادای احترام کلی به یک گروه از قهرمانان جنگ جهانی دوم که اغلب نادیده گرفته می شوند ، غلبه می کند

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز