دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2021 Wrath of Man
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2021 Wrath of Man

از 1 رای
محصول : UK USA
زبان : English
کارگردان : Guy Ritchie
سال ساخت : 2021
زمان :1 ساعت و 59 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

پاتریک هیل کار خود را در Fortico Security ، یک شرکت کامیون زره پوش آغاز می کند. پس از اینکه توسط تری برتر به دلیل ارجاع هایش مورد تمجید قرار گرفت ، به Bullet معرفی می شود ، که او را با نام مستعار "H" معرفی می کند و نظارت بر آموزش وی را بر عهده دارد. H با همکاران خود ، به ویژه Boy Sweat Dave ، به دلیل ماهیت مرموز خود ، شروع سختی را آغاز می کند.یک روز ، بولت در هنگام سقوط به گروگان گرفته می شود و آدم ربایان خواستار 2 میلیون دلار کامیون خود هستند. وقتی H و دیو با آدم ربایان ملاقات می کنند ، H به راحتی آنها را با یک تیراندازی متخصص اعزام می کند. در هنگام حمله بعدی به کامیون H ، هنگامی که کامیون غرق در گاز اشک آور است از آنجا خارج می شود ، در این زمان دزدان با دیدن او عقب نشینی می کنند. بعداً H با همکار دانا کرتیس می خوابد و او را با تهدید اسلحه نگه می دارد تا از او در مورد پول نقد شخصی که پیدا کرده بازجویی کند. او ادعا می کند که یکبار از فروشگاه مشروبات الکلی برای پس انداز بازنشستگی پول سرقت کرده است ، اما اصرار دارد که این تنها زمان بود. H زندگی او را امان می دهد ، اما اگر بداند اطلاعات بیشتری را از وی دریغ نمی کند ، عواقب بعدی را تهدید می کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2021 Wrath of Man

زیرنویس فارسی فیلم 2021 Wrath of Man

دانلود زیرنویس فیلم wrath of man

زیرنویس فارسی فیلم خشم مردانه یا مرد خشن (به انگلیسی: Wrath of Man) با نام قبلی کامیون حمل‌پول یک فیلم سینمایی اکشن آمریکایی-بریتانیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی گای ریچی با بازی جیسون استاتهام است.

این فیلم بازسازی یک فیلم سینمایی فرانسوی بنام کامیون حمل پول (فیلم ۲۰۰۴) به کارگردانی نیکلاس بوخریف است.

در اکتبر 2019 اعلام شد که گای ریچی در حال نوشتن و کارگردانی بازسازی انگلیسی فیلم Cash Truck در سال 2004 با بازی جیسون استاتهام است. هولت مک کالانی در اواخر ماه به آن پیوست. فیلمبرداری در ماه نوامبر بین لس آنجلس و لندن آغاز شد و اسکات ایستوود ، جفری دانوان ، لاز آلونسو ، جاش هارتنت و نیام الگار به بازیگران اضافه شدند و مترو گلدوین مایر توزیع داخلی ایالات متحده را برای فیلم به عهده گرفت. در ژانویه 2020 ، رائول کاستیلو به بازیگران اضافه شد. کریستوفر بنستد ، که پیش از این با کارگردان فیلم The Gentlemen کار کرده بود ، موسیقی فیلم را ساخت. سونی کلاسیک موسیقی متن فیلم را در 7 مه 2021 همزمان با اکران فیلم منتشر کرد.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز