ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Justice League Dark: Apokolips War

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Justice League Dark: Apokolips War

، ،
کارگردان : ،

داستان فیلم

به دنبال دو تلاش ناموفق او برای فتح زمین ، [N 1] داركسید و ارتش هایش به تسخیر جهان های دیگر ادامه می دهند. لیگ عدالت با بردن جنگ خود به Apokolips در حالی که برای دفاع از آن تایتان های نوجوان را روی زمین می گذارد ، برای شکست Darkseid برنامه ای طراحی می کند. بدون اطلاع از آنها ، داركسید از طریق سایبورگ در مورد لیگ جاسوسی می كرد و حالا نقشه آنها را می داند. در نتیجه ، لیگ تحت تأثیر پارادومز - موجودات ترکیبی ژنتیکی ساخته شده از Parademons و Doomsday - شکست می خورد و اکثر قهرمانان لیگ و تیتان ها در طول جنگ کشته می شوند ، در حالی که کسانی که زنده می مانند به بردگی دارکید تبدیل می شوند .

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Justice League Dark: Apokolips War

زیرنویس فارسی انیمیشن:Justice League Dark: Apokolips War یک فیلم ابرقهرمانی متحرک مستقیم به ویدئو در سال 2020 است که توسط کمپانی Warner Bros تولید می شود و توسط وارنر هوم ویدئو توزیع می شود و براساس قوس داستان کمیک ارائه شده در “جنگ تاریک” توسط جف جانز ساخته شده است. [نیاز به منبع] الهام گرفته از “بحران نهایی” ساخته گرانت موریسون است. این پانزدهمین و آخرین فیلم در مجموعه جهانی فیلم متحرک DC (DCAMU) ، و سی و هشتمین فیلم کلی در مجموعه فیلم های اصلی متحرک DC Universe است. به کارگردانی مت پیترز و کریستینا سوتا ، نویسندگی ارنی آلتبکر و میرگرد اسکات ساخته شده است و بازیگران گروهی شامل مت رایان ، جری اوکانل ، تایسا فارمیگا ، استوارت آلان ، تونی تاد ، ری چیس ، جیسون اومارا در آن حضور دارند. ، روساریو داوسون ، شمر مور ، کامیلا لودینگتون ، کریستوفر گورهام ، ربکا رومیان ، هیندن والچ و رین ویلسون. در این فیلم ، به دنبال حمله ناموفق به Apokolips که باعث کشته شدن بسیاری از قهرمانان شد ، اعضای باقی مانده لیگ عدالت ، Justice League Dark ، Teen Titans و Suicide Squad در یک نبرد نهایی حماسی برای نجات زمین ، در برابر Darkseid متحد می شوند.

این فیلم در ژوئیه سال 2019 در San Diego Comic Con اعلام شد و در 5 مه سال 2020 در سیستم عامل های دیجیتال و در 19 مه سال 2020 در 4K / Blu-ray / DVD منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.