ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Jiang Ziya

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Jiang Ziya

، ، ، ، ،
کارگردان : ،

داستان فیلم

جیانگ در جنگ وظیفه دارد رهبر قبیله روح روباه را که جنگ بزرگی را برانگیخت ، سرنگون کند. جیانگ او را اسیر می کند و در اعدام او در بهشت ​​وظیفه دارد. با این حال ، او دختری بی گناه را می بیند که توسط روح روباه تسخیر شده است و نمی تواند اجازه دهد او توسط استاد بزرگوار بزرگ کشته شود. استاد او را به دلیل آزاد کردن روح روباه و افتادن به توهم او به زمین می ریزد.ژیانگ ده سال را در زمین ناامید و مأیوس با دوست تایگر خدا که مراقب او است ، می گذراند. جیانگ یک دختر روحانی روباه جوان فراموشی پیدا می کند که شبیه دختری است که هنگام اعدام روباه درخواست کمک می کند. آنها می جنگند اما سرانجام تصمیم می گیرند با هم و برای یافتن شخصیت پدرش و حقیقت ، با ببر خدا در مسیر سفر با هم سفر کنند. در مقصد پادشاه پیر است که ناامید شده و سعی در کشتن دختر روباه دارد. روباههای سایه اهریمنی که دنبال دختر روباه رفته اند او را با خود می برند. جیانگ رهبر قبیله روباه ("نه دم") را زنده دنبال می کند و می بیند. وی توضیح می دهد که این دختر در واقع صیغه ای برای پادشاه پیر است که پدرش او را رها کرده و رها کرده است. و اینکه رهبر قبیله روباه هرگز نمی تواند بدون مرگ دختر جوان به دلیل گره خوردن توسط یک دستبند سرنوشت ، ایجاد شده توسط استاد ، بمیرد.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Jiang Ziya

زیرنویس فارسی انیمیشن:جیانگ زیا (به چینی: 姜子牙 ؛ پینیین: Jiāng Zǐyá ، گاهی اوقات به صورت جیانگ زی یا خوانده می شود)یک فیلم ماجراجویی فانتزی انیمیشن کامپیوتری سه بعدی چینی در سال 2020 به کارگردانی چنگ تنگ و لی وی است. این داستان با روایت افسانه ای و خیالی شخصیت محبوب چینی جیانگ زیا ، براساس رمان سرمایه گذاری خدایان نوشته ژو ژونگلین ساخته شده است.این دنباله ای برای Ne Zha سال 2019 و دومین قسمت از دنیای سینمایی Fengshen است.

در ابتدا قرار بود این فیلم در 25 ژانویه 2020 در چین اکران شود ،اما به دنبال همه گیری COVID-19 ، همه نسخه های سال نو چینی لغو شدند. تاریخ اکران جدید 1 اکتبر 2020 بود. عنوان رسمی این فیلم انگلیسی در چین Legend of Deification است و با عنوان Jiang Ziya: Legend of Deification در انگلستان ،استرالیا ، نیوزیلند ، و سنگاپور منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.