ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Hunter Hunter

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Hunter Hunter

،
،
کارگردان :

داستان فیلم

جوزف مرسول (ساوا) ، همسرش آن (سالیوان) و دخترش رنی (هاول) در بیابان دور افتاده کانادا زندگی می کنند و سود ناچیزی به عنوان گیر انداز خز کسب می کنند. جوزف رنی مشتاق را آموزش می دهد که چگونه حیوانات مختلف را طعمه بزند و به دام بیندازد ، در حالی که آن در خانه می ماند و از کابین مراقبت می کند ، لباس ها را می شوید و آب می برد.هنگامی که یک گرگ خطرناک شروع به خوردن حیوانات محبوس در امتداد خط خز خود می کند ، آرامش آنها تهدید می شود. با وجود اعتراضات آن ، جوزف کابین را ترک می کند تا گرگ را ردیابی کند و تهدید را از بین ببرد.جوزف پس از یک روز طولانی در بیابان و ردیابی گرگ با رنی ، آهنگ های تازه ای پیدا می کند و دخترش را به دلیل نگرانی برای امنیت ، به خانه می فرستد. با این حال ، جوزف به تنهایی به شکار گرگ ادامه می دهد. او سرانجام بر روی گروهی از زنان جوان مرده - به طور وحشیانه ذبح ، برهنه برهنه و در یک دایره آیینی مرتب شد.جوزف به خانه برمی گردد ، اما آنچه را که دیده به خانواده خود نمی گوید ، در عوض ادعا می کند که گرگ را دیده است اما موفق به شلیک آن نشده است. روز بعد ، جوزف به آن گفت كه قصد دارد گرگ را شكار كند. در عوض ، او شروع به ردیابی قاتل زنان جوان می کند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Hunter Hunter

زیرنویس فارسی فیلم:شکارچی شکارچی (به انگلیسی: Hunter Hunter) یک فیلم ترسناک و مهیج ترسناک کانادایی – آمریکایی در سال 2020 به نویسندگی و کارگردانی شاون لیندن است و در آن بازیگرانی چون دوون ساوا ، کامیل سالیوان ، سامر اچ هاول و نیک استال حضور دارند.

این فیلم در تاریخ 18 دسامبر سال 2020 توسط IFC Midnight در سینماهای منتخب ، از طریق دی وی دی و بر اساس تقاضا منتشر شد و بیشتر مورد انتقادات مثبت منتقدان قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.