ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Gabriel's Inferno

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Gabriel’s Inferno

کارگردان :

داستان فیلم

گابریل اوون امرسون یک استاد درخشان و معمایی از مطالعات دانته در دانشگاه تورنتو است. فضای بیرونی و سرد او رازهای تاریکی را می پوشاند که با موفقیت پنهان می کند ، هرچند هرگز بر آنها غلبه نکرده است. یک دانشجوی کارشناسی ارشد دوست داشتنی و باهوش در سمینار خود یک حافظه کم نور را ایجاد می کند - خاطره ای که نمی تواند آن را قرار دهد ، اما این کلید خوشبختی است که مدتها فکر می کرد غیرممکن است.جولیان میچل یک زن جوان مهربان و مهربان است که هنوز هم برای غلبه بر کودکی غفلت و سو استفاده تلاش می کند. وقتی او در دانشگاه تورنتو ثبت نام می کند ، می داند کسی را از گذشته خود می بیند - مردی که یک بار او را ملاقات کرده است ، در روبروئی که هرگز فراموشش نکرده است. گابریل نمی تواند آنچه را جولیا می داند به یاد بیاورد: اینکه آنها یک تاریخچه مشترک دارند که ریشه در یک لحظه مهم از زندگی آنها دارد.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Gabriel’s Inferno

زیرنویس فارسی فیلم:جهنم گابریل یک رمان رمانتیک و شهوانی از یک نویسنده ناشناس کانادایی با تخلص سیلوین رینارد است. این داستان ابتدا در قالب یک رمان در سال ۲۰۱۱ توسط انتشارات امنیفیک منتشر شد. در ۴ سپتامبر ۲۰۱۲، این کار همراه با دومین کتاب مجموعه به نام خلسه گابریل منتشر شد. 

این مجموعه با پنجاه سایه گری مقایسه می‌شود، زیرا هردو در ابتدا فن فیکشنی از گرگ و میش بودند. این داستان در اصل به صورت آنلاین به عنوان فن فیکشنی از گرگ و میش با نام دانشگاه ادوارد میسون با تخلص سباستین روبیچاد منتشر شد.

جهنم گابریل و دنباله آن در فهرست بهترین فروش نیویورک تایمز ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.