دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Falling
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Falling

از 0 رای
ژانر : درام
کارگردان : Viggo Mortensen
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 52 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

جان (ویگو مورتنسن) با همسرش اریک (تری چن) در کالیفرنیا زندگی می کند ، دور از زندگی سنتی روستایی که سالها پیش پشت سر گذاشت. پدر وی ، ویلیس (لانس هنریکسن) ، مردی سرسخت از دوره ای گذشته ، در مزرعه ایزوله که جان در آن بزرگ شده به تنهایی زندگی می کند. ذهن ویلیس رو به زوال است ، بنابراین جان او را به غرب می آورد ، امیدوار است که او و خواهرش ، سارا (لورا لینی) ، بتوانند به پدرشان کمک کنند خانه ای نزدیک به آنها پیدا کند. سرانجام بهترین اهداف آنها در مقابل امتناع عصبانیت ویلیس از تغییر شیوه زندگی به هر طریقی قرار می گیرد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Falling

زیرنویس فارسی فیلم:در حال سقوط یک فیلم درام در سال 2020 است که توسط ویگو مورتنسن در اولین کارگردانی خود به کارگردانی و کارگردانی شده است. در این فیلم مورتنسن در نقش جان پیترسون ، یک مرد همجنسگرای میانسال که پدر محافظه کار و همجنسگرای ویلیس (لانس هنریکسن) شروع به نشان دادن علائم زوال عقل می کند ، وی را مجبور به فروش مزرعه خانوادگی و رفتن به لس آنجلس می کند تا با جان و شوهرش زندگی کند. اریک (تری چن).

بازیگران این فیلم همچنین شامل Sverrir Gudnason ، Laura Linney ، Hannah Gross و David Cronenberg هستند.

اولین نمایش جهانی آن در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ 31 ژانویه 2020 بود. این فیلم در 4 دسامبر سال 2020 توسط پادشاهی مدرن در انگلستان منتشر شد. در ایالات متحده و کانادا در 5 فوریه 2021 توسط Quiver Distribution و Mongrel Media منتشر شد.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز