دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Extraction
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Extraction

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Sam Hargrave
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 56 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

پس از یک روز در مدرسه ، اوی ماهاجان - پسر یک ارباب مواد مخدر زندانی هندی - برای دیدار از یک باشگاه دزدکی از خانه خود بیرون می رود ، جایی که توسط افسران پلیس که برای ارباب رقیب امیر آصف کار می کردند ، ربوده می شود. ساجو راو ، اپراتور سابق Para (SF) و محافظ Ovi ، از پدر Ovi در زندان دیدار می کند. اوی ماهاجان پدر که تمایلی به پرداخت دیه ندارد زیرا به اعتبار وی لطمه می زند ، پسر ته ساجو را تهدید می کند تا پسرش را پس بگیرد.تایلر ریک ، مزدور بازار سیاه و اپراتور سابق SASR ، توسط نیک خان مزدور خود برای نجات اوی از داکا ، بنگلادش استخدام می شود. تیم راک و خان ​​برای استخراج اوی آماده می شوند ، در حالی که مردان پدرش قرار است پس از بازیابی اوی به آنها پول بدهند. راک اوی را نجات می دهد ، اسیرکنندگان او را می کشد و او را به محل استخراج می برد ، اما مردان پدرش عمدا در انتقال وجوه ناکام می مانند. در عوض ، ساجو هم تیمی های راک را می کشد و سعی می کند ریک را بکشد تا خودش بتواند اوی را نجات دهد. آصف با اطلاع از فرار اوی ، به رئیس پلیس محلی ، سرهنگ رشید ، دستور می دهد تا قفل فوری داکا را آغاز کند ، همه پل ها و نقاط سفر به خارج از شهر را ایمن کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Extraction

زیرنویس فارسی فیلم:استخراج (به انگلیسی: Extraction) با نام قبلی داکا و در مقطعی خروج از آتش یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر دلهره‌آور و اکشن به کارگردانی سم هارگریو با فیلم‌نامه‌ای از جو روسو است. در این فیلم کریس همسورث، دیوید هاربر و گلشیفته فراهانی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم با واکنش متوسط منتقدان همراه بود.اجرای تیم بازیگری و سکانس‌های اکشن تحسین شد اما از نظر فیلم‌نامه و شخصیت‌پردازی تکراری و خشونت بالا مورد انتقاد قرار گرفت

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز