دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Earwig and the Witch
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Earwig and the Witch

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Gorô Miyazaki
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 22 دقیقه
رده بندی سنی : با نظارت والدین
خلاصه داستان :

در دهه 1990 انگلستان ، یک جادوگر فرزند خود ، ارویگ را در خانه کودکان سنت موروالد رها کرد. سرپرست خانه فکر می کند این نام برای کودک نامناسب است و آن را به اریکا ویگ تغییر می دهد. سال ها بعد ، Earwig یک کودک 10 ساله پرتلاش است که در یک پرورشگاه جایی که هرکس آنچه را که می خواهد انجام می دهد بسیار راحت است. او دوست دارد که در آنجا با دوستش کاستارد زندگی کند و نمی خواهد فرزندخواندگی کند.یک روز ، یک زن و شوهر عجیب ، بلا یاگا و ماندراک ، Earwig را برخلاف میل او به فرزندی قبول می کنند. هنگامی که آنها به خانه می رسند ، بلا یاگا به Earwig می گوید که او جادوگری است و او فقط Earwig را برای "یک جفت دست اضافی" برای کمک به خانه در اختیار گرفت. Earwig موافقت می کند که به او کمک کند ، فقط در صورتی که بلا یاگا در عوض جادوگری خود را به او یاد دهد. Earwig مواد اولیه را برای جادوها آماده می کند ، و اتاق کار را تمیز می کند. او که از کار خسته شده بود تلاش می کند از خانه بیرون بیاید ، اما متوجه شد که تمام راه های خروجی توسط ماندراک به طرز جادویی مهر و موم شده است. او بیشتر ناامید می شود زیرا بلا یاگا هرگز به او جادو نمی آموزد.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن 2020 Earwig and the Witch

زیرنویس فارسی فیلم:Earwig and the Witch (به ژاپنی: ア ー ヤ と 魔女 ، هپبورن: Āya به Majo ، روشن. “Āya and the Witch”) یک فیلم فانتزی متحرک کامپیوتری ژاپنی به کارگردانی گورو میازاکی است و براساس رمانی به همین نام ساخته دیانا وین جونز. بازیگران اصلی صدا شامل Shinobu Terajima ، Etsushi Toyokawa ، Gaku Hamada و Kokoro Hirasawa هستند.

این فیلم که تولید مشترکی بین استودیو گیبلی ، NHK و NHK Enterprises است ، در تاریخ 30 دسامبر سال 2020 از تلویزیون NHK General TV روی آنتن تلویزیون رفت و قرار بود پیش از به تعویق افتادن تاریخ اکران ، توسط Toho در تاریخ 29 آوریل 2021 در سینماها اکران شود. به دلیل همه گیری COVID-19

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز