دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Deliver Us from Evil
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Deliver Us from Evil

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Won-Chan Hong
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 48 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

هیتمن این نام در ژاپن مأموریت خود را به اتمام رساند و یک کوبنده Koraeda را از بین برد. در تایلند ، یانگ جو دخترش یو مین را به مدرسه می فرستد و به او می گوید كه پس از مدرسه ، پرستار بچه او را می آورد ، زیرا برای سرمایه گذاری در زمین گلف با آژانس های املاك دیدار می كند. بعداً ، وقتی یو مین از اتوبوس مدرسه پایین می آید ، پرستار کودک به جای اینکه به خانه برود ، او را به اتومبیل شوهرش می برد و از آنجا دور می شود.یانگ جو با فقدان گم شدن یو مین ، به پلیس گزارش می دهد و با Chun-sung تماس می گیرد تا In-nam را برای کمک بگیرد ، که In-Nam آن را رد می کند. صبح روز بعد ، این-نام از طرف چون سونگ پیامی دریافت می کند که یانگ جو مرده است. بازگشت به عقب به 8 سال پیش ، شناخته شده بود که این نام در کنار چون سونگ بخشی از آژانس اطلاعات ملی بود و یانگ جو و این نام عاشق بودند. به این نام دستور داده شد که کره را بدون او ترک کند. امروز ، این نام برای دیدن جسد یانگ جو به اینچئون سفر می کند و متعاقباً متوجه می شود که یو مین فرزند او است. این نام پس از بازدید از چون سونگ برای پاسخ ، از طرف شیمیدا تماس می گیرد که ری ، برادر کوچکتر کوریدا ، از قصاص کشته شده در قتل کورئدا انتقام می گیرد. ری متعاقباً شیمیدا را می کشد ، سپس به سوی اینچئون پرواز می کند و چون سونگ را می کشد ، و در می یابد که این نام برای یافتن یو مین ربوده شده به تایلند رفته است. او از این الگو پیروی می کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Deliver Us from Evil

زیرنویس فارسی فیلم:Delive Us from Evil (به کره ای: Korean 악 에서 구 하소서 ؛ RR: Daman Akeseo Goohasoseo) یک فیلم اکشن کره جنوبی در سال 2020 است به نویسندگی و کارگردانی هونگ وون چان ، با بازی هوانگ جونگ مین ، لی جونگ جای و پارک یونگ مین این فیلم In-nam را دنبال می کند ، یک آدم ضارب که قصد دارد پس از اتمام ضرب و شتم نهایی بازنشسته شود ، اما خود را در ارتباط با یک پرونده آدم ربایی در تایلند و هدف قرار دادن ری ، مردی که خواهر و برادرش را ترور کرده ، مرتبط می داند. این فیلم در تایلند ، کره جنوبی و ژاپن فیلمبرداری شده است ، تقریباً 80 درصد فیلمبرداری در تایلند انجام شده است. این نشانه دیدار دوباره هوانگ و لی پس از فیلم آنها در سال 2013 در دنیای جدید است.

در ابتدا قرار بود در اوایل ماه جولای افتتاح شود ، این فیلم در 5 آگوست سال 2020 در سینماهای کره جنوبی اکران شد.این یک موفقیت تجاری بود و برش نهایی با فیلمهای گسترده در 28 اکتبر 2020 منتشر شد.این فیلم در مارس 2021 در ایالات متحده آمریکا اکران می شود

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز