دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Dara from Jasenovac
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Dara from Jasenovac

از 0 رای
محصول : Serbia
کارگردان : Predrag Antonijevic
سال ساخت : 2021
زمان :2 ساعت و 10 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

پس از حمله کوزارا به رهبری محور ، اکثر جمعیت صرب محلی در اردوگاه های کار اجباری اوستاژه و آلمان نازی در کشور مستقل کرواسی به سر می برند.خانواده ها به سمت ماشین های گاو حرکت می کنند. دارا ایلیچ ، دختر ده ساله ، در کنار برادر بزرگترش جووو راهپیمایی می کند و از او می پرسد که چرا دیگران وقتی ظاهری یکسان دارند ، گرد هم نمی آیند. زنی که در ستون زندانیان راهپیمایی می کند ، کودک گریان خود را حمل می کند و با یکی از زنان جوان دهقان کروات که در مزارع مشغول کار هستند تماس چشمی برقرار می کند. او تصمیم می گیرد قبل از بازگشت به ستون ، کودک را کنار خود بگذارد.پدر میروسلاو فیلیپوویچ در یک ایستگاه قطار مزین به پرچم آلمان نازی ، بیماران و افراد مسن را که مجبور به سوار شدن به اتومبیل های گاو می شوند ، جدا می کند. دارا می بیند که کسانی که پشت سرشان مانده اند توسط فیلیپوویچ مورد اصابت گلوله قرار می گیرند و کشته می شوند. قطار بدون اطلاع از محل نگهداری پدرش ، دارا ، مادر و دو برادرش را به اردوگاه کار اجباری جاسنوواک منتقل می کند. در مکانی نامعلوم در همان حوالی ، مایل ، پدر دارا ، وظیفه دارد اجساد را از بین ببرد و دفع کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Dara from Jasenovac

زیرنویس فارسی فیلم:دارا از یاسنوواچ (صربی: Дара из Јасеновца / Dara iz Jasenovca) یک فیلم درام تاریخی صربستان به کارگردانی Predrag Antonijević در سال 2021 است. بر اساس شهادت بازماندگان ، این پرونده به جنایات جنگی و قساوتی که در اردوگاه کار اجباری یاسنوواچ رخ داده است ، که بخشی از هولوکاست و نسل کشی گسترده صرب ها در کشور مستقل کرواسی بود.

اولین نمایش فیلم در اوایل سال 2020 بود ، به یاد 75 سال از فرار زندانیان باقی مانده از اردوگاه. به دلیل همه گیری COVID-19 ، اولین نمایش به 22 اکتبر 2020 موکول شدو سپس به اوایل سال 2021. به عنوان ورودی صربستان برای بهترین فیلم بلند بین المللی در 93 امین جوایز اسکار انتخاب شد ،گرچه نامزد نشده بود. همچنین برای بهترین فیلم واجد شرایط بود اما در لیست کوتاه قرار نگرفت. دارا از یاسنوواک برای دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم – درام ، در حالی که بیلیانا چکیچ بازیگر جوان برای دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن درام – درام ارسال شده است. این اولین تولید صربستانی با موضوع اردوگاه یاسنوواچ است.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز