دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Da 5 Bloods
شب
روز

Da 5 Bloods

از 0 رای
محصول : USA
کارگردان : Spike Lee
سال ساخت : 2020
زمان :2 ساعت و 34 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

در طول جنگ ویتنام ، گروهی از سربازان ارتش سیاه ارتش لشکر 1 پیاده ، [3] پل ، اوتیس ، ادی ، ملوین و رهبر دسته آنها نورمن ، که خود را "خون" می نامند ، محل هواپیمای سیا را امن می کنند یک قفل از میله های طلا به عنوان کمک هزینه برای کمک به مردم لاهو در مبارزه با ویت کنگ ، سقوط کرده و محموله های آن را بازیابی می کند. خون ها تصمیم می گیرند طلا را برای خود بگیرند و آن را دفن کنند تا بعداً بتوانند آن را بازیابی کنند. با این حال ، در ضد حمله ویتنامی ، نورمن کشته می شود ، و خونین ها نمی توانند طلای مدفون شده را پس از اعتصاب ناپالم مشخص کنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Da 5 Bloods

زیرنویس فارسی فیلم:۵ هم خون (به انگلیسی: Da 5 Bloods) فیلمی در سبک درام جنگی آمریکایی منتشر شده در سال ۲۰۲۰ توسط شبکه نتفلیکس به کارگردانی اسپایک لی است که آن را با همکاری کنار جان کیلیک، بیتریز لوین و لوید لوین ساخته‌است. دلروی لیندو، جاناتان مایورز، کلارک پیترس، جانی تری گوین، نورم لوئیس، ایسایا ویتلک جونیور، میلانی تیری، پاول والتر هوزر، یاشپر پاکونن، ژان رنو، ورونیکا نگو و چادویک بوزمن از بازیگران این فیلم هستند. داستان فیلم گروهی از جانبازان پیرمرد جنگ ویتنام را دنبال می‌کند که در جستجوی بقایای رهبر تیم خود و همچنین گنجی که در حین خدمت در آنجا دفن شده‌اند به کشور بازمی‌گردند.

نتفلیکس به‌طور دیجیتالی ۵ هم خون را در سراسر جهان در تاریخ ۱۲ ژوئن سال ۲۰۲۰ منتشر کرد.۵ هم خون نقدهای مثبتی را دریافت کرد و منتقدین آن را از جهت داستان، مضامین، فیلمبرداری و اجراهای آن (به ویژه لیندو) را ستودند.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز