دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Critical Thinking
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Critical Thinking

از 0 رای
محصول : USA
ژانر : درام
کارگردان : John Leguizamo
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 57 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

در سال 1998 ، تفکر انتقادی داستان واقعی یک معلم کوبایی-آمریکایی به نام ماریو مارتینز (که دانش آموزان وی را آقای T می دانند) و باشگاه شطرنج قهرمانی کشورش در دبیرستان میامی جکسون را روایت می کند.سدریک ، یک دانش آموز آفریقایی تبار-آمریکایی که در یک خانواده تنها پدر و مادر زندگی می کند ، شطرنج را به عنوان گزینه انتخابی انتخاب می کند و به همراه ایتو دانش آموزی که بعد از مدرسه برای حمایت از تحصیلات خود کار می کند ، با آقای تی دیدار می کند. کلاس همچنین شامل رودلای ، دلقک کلاس و گیل است که از نژاد اسپانیایی است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Critical Thinking

زیرنویس فارسی فیلم:تفکر انتقادی (به انگلیسی: Critical Thinking) یک فیلم درام بیوگرافی آمریکایی در سال 2020 است که بر اساس داستان واقعی تیم شطرنج دبیرستان میامی جکسون ، اولین تیم درون شهری برنده مسابقات قهرمانی شطرنج ملی ایالات متحده ساخته شده است.

Critical Thinking به کارگردانی John Leguizamo ، نویسندگی Dito Montiel ساخته شد و بازیگران Leguizamo در کنار Jorge Lendeborg Jr. ، Angel Bismark Curiel ، Will Hochman ، Corwin Tuggles ، Jeffry Batista ، Ramses Jimenez ، Rachel Bay Jones و Michael K. Williams بازی می کنند. این در 4 سپتامبر سال 2020 توسط Vertical Entertainment منتشر شد

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز