ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Coffee & Kareem

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Coffee & Kareem

، ،
کارگردان :

داستان فیلم

در حالی که افسر پلیس جیمز قهوه (اد هلمس) از رابطه جدید خود با ونسا منینگ (تاراجی پی. هنسون) لذت می برد ، پسر محبوب 12 ساله اش کریم (ترنس لیتل گاردنه) نقشه جدایی آنها را می کشد.کریم در تلاش برای ترساندن دوست پسر مادرش برای همیشه ، سعی دارد اورلاندو جانسون (RonReaco Lee) فراری جنایتکار را برای بیرون بردن او استخدام کند. قبل از این کار ، او هم شاهد تیراندازی است و هم به طور تصادفی شبکه ای مخفی از فعالیت های جنایتکارانه که شامل مواد مخدر و پلیس های کثیف است را افشا می کند ، که خانواده او را آخرین هدف خود قرار می دهد. برای محافظت از ونسا ، كریم با كافی - شریكی كه هرگز نمی خواست - برای یك تعقیب و گریز خطرناك در سراسر دیترویت ، تلاش می كند تا زنده بماند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Coffee & Kareem

زیرنویس فارسی فیلم:Coffee & Kareem یک فیلم کمدی اکشن و کمدی آمریکایی در سال 2020 به کارگردانی مایکل داوز و نویسندگی شین مک است. در آن Ed Ed Helms، Terrence Little Gardenhigh، Betty Gilpin، RonReaco Lee، Andrew Bachelor، David Alan Grier و Taraji P. Henson بازی می کند و یک پلیس دزدی دزدگیر را دنبال می کند که باید دوست دختر و پسر 12 ساله اش را پس از گانگستر نجات دهد. پسر شاهد قتلی است.

در 3 آوریل سال 2020 ، توسط نتفلیکس منتشر شد. این فیلم با انتقادات منفی از سوی منتقدان روبرو شد و آنها آن را “ترکیبی ناجور از پیش فرض های کودک پسند و شوخ طبعی کاملاً بزرگسالان” خواندند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *