دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Centigrade
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Centigrade

از 0 رای
محصول : USA
زبان : English
کارگردان : Brendan Walsh
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 29 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

در سال 2002 ، یک زوج جوان آمریکایی ، نائومی و متیو به کوههای قطبی نروژ سفر می کنند. آنها پس از کشیدن در هنگام طوفان برفی ، در حالی که در SUV خود گیر افتاده بودند ، در زیر لایه های برف و یخ مدفون شده اند. مشخص شده است که نائومی هشت ماه باردار است. آنها با پایین آمدن دما به سطح خطرناکی برای زنده ماندن تلاش می کنند و در نبردشان برای زنده ماندن با موانع پیش بینی نشده ای روبرو می شوند. با منابع اندک ، یک منبع غذایی رو به کاهش و هیچ چیز دیگری به جز زمان ، تنش ، سرزنش و اسرار شخصی در سطح حباب نیست. متیو و نائومی متوجه شدند که آنها باید برای زنده ماندن در نبردی فلج کننده در برابر عناصر ، هیپوترمی ، توهمات ناراحت کننده و دمای غوطه وری ، با هم کار کنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 Centigrade

زیرنویس فارسی فیلم:سانتی گراد یک فیلم هیجان انگیز برای زنده ماندن در سال 2020 به کارگردانی برندان والش ، نویسندگی والش و دلی نیکسون ، تهیه کنندگی آماندا بوورز ، مولی کانرز ، وینسنت مورانو ، کری ناکاموتو ، جین استر ، بردلی جی راس و برندان والش است.در این فیلم Genesis Rodriguez و Vincent Piazza بازی می کنند.

داستان در مورد یک مرد آمریکایی و همسر باردار وی است که وقتی طوفان آنها را در زیر لایه های برف و یخ در نروژ دفن می کند ، در ماشین آنها گیر می افتد. با کاهش منابع و کاهش دما ، این زوج باید در نبردی ناامیدانه برای بقا با عناصر و هیپوترمی مبارزه کنند.

سانتی گراد توسط IFC Midnight در 28 آگوست 2020 به سینماها و فیلم های محدود درخواستی منتشر شد

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز