دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 C U Soon
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 C U Soon

از 0 رای
محصول : India
زبان : Malayalam
کارگردان : Mahesh Narayan
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 38 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

جیمی به عنوان مدیر مشتری در Union National Bank در امارات متحده عربی کار می کند و با آنو که با او از طریق Hangouts و Duo ملاقات کرده رابطه دارد. جیمی علی رغم اینکه هرگز شخصاً با او ملاقات نکرده ، آنو را به مادر و پسر عمویش معرفی می کند و مستقیماً از طریق تماس ویدیویی از او خواستگاری می کند. مادر جیمی کنجکاو است که در مورد این دختر اطلاعات بیشتری کسب کند و از پسر عموی جیمی کوین که یک متخصص امنیت سایبری است کمک می خواهد تا اطلاعات بیشتری در مورد او بدست آورد. کوین اگرچه تمایلی ندارد و اطلاعات اولیه در مورد آنو را با نفوذ به آدرس IP خود پیدا می کند. رئیس و دوستش سانجانا برای کوین ناشناخته است ، برای درک علاقه ناگهانی کوین به او ، خطایی را روی تلفن آنو قرار می دهد که به دلیل عدم رعایت حریم خصوصی اش ، او را سرزنش می کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 C U Soon

زیرنویس فارسی فیلم:C U Soon یک فیلم روی صفحه رایانه ای به زبان مالایایی زبان هند است که به نویسندگی و کارگردانی ماهش نارایانان ساخته شده است. این فیلم روی صفحه رایانه تنظیم می شود و فاهد فاصل ، روشن متیو و دارشانا راجندران در آن بازی می کنند و سایجو کووروپ ، آمالدا لیز و مائلا پرواتی در نقش های مکمل بازی می کنند. این فیلم به تهیه کنندگی Fahadh Faasil و Nazriya Nazim در 1 سپتامبر 2020 در Amazon Prime Video منتشر شد.

فیلم از طریق آیفون گرفته شده است. با اکران OTT ، فیلم نظر مثبت منتقدان را دریافت کرد. این اولین فیلم صفحه نمایش رایانه ای هند است

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز