ورود عضویت
دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 A Quiet Place Part II

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 A Quiet Place Part II

، ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

خانواده ابوت پس از ماجراهای وحشتناک داخل خانه، حالا باید با وحشت دنیای بیرون روبرو شوند و در سکوت برای بقا بجنگند. آنان پا به دنیای ناشناخته‌ها می‌گذارند و خیلی زود می‌فهمند موجوداتی که با صوت شکار خود را می‌یابند، تنها تهدید پیش رویشان نیستند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2020 A Quiet Place Part II

a quiet place 2 زیرنویس فارسی

زیرنویس فارسی یک مکان ساکت بخش ۲ (به انگلیسی: A Quiet Place: Part II) فیلمی در ژانر ترسناک به نویسندگی و کارگردانی جان کرازینس

یک مکان ساکت: بخش ۲ (به انگلیسی: A Quiet Place: Part II) فیلمی در ژانر ترسناک به نویسندگی و کارگردانی جان کرازینسکی و محصول سال ۲۰۲۱ ایالات متحده آمریکا است. امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز، نوآ جوپ، کیلین مورفی و جایمن هانسو ستارگان فیلم هستند. این فیلم دنباله‌ای بر یک مکان ساکت محصول سال ۲۰۱۸ به‌شمار می‌رود.

نخستین نمایش یک مکان ساکت: بخش ۲ در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۰ در نیویورک بود و همچنین قرار بود در مارس ۲۰۲۰ اکران شود، اما به دلیل دنیاگیری ویروس کرونا توسط پارامونت پیکچرز به تعویق افتاد و در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱، در ایالات متحده به نمایش درآمد.

از خانواده اول فیلم به دنبال حرکت و زنده ماندن در دنیایی پسا آخرالزمانی که در آن بیگانگان نابینا زندگی می کنند با حس شنوایی حاد ادامه دارد. به این فیلم توسط جان کراسینسکی برای پارامونت پیکچرز نوشته ، تولید و کارگردانی شده است. امیلی بلانت ، میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ نقش های خود را در فیلم اول بازی می کنند ، در حالی که سیلیان مورفی و جیمون هونسو به بازیگران می پیوندند. کراسینسکی در اولین سکانس فلش بک از اولین فیلم برمی گردد.

پارامونت پیکچرز توسعه دنباله ای را در آوریل 2018 ، پس از فروش گیشه و موفقیت مهم فیلم اول ، آغاز کرد. در آگوست بعدی ، کراسینسکی روی فیلمنامه کار می کرد و در فوریه 2019 ، او به عنوان کارگردان بازگشت. تولید فیلم در وسترن نیویورک از ژوئن تا سپتامبر 2019 انجام شد. نوشتن دنباله بر اساس شخصیت هایی که توسط برایان وودز و اسکات بک خلق شده بود ، به کراسینسکی اختصاص داده شد. دنباله آن با بودجه 55 تا 61 میلیون دلار ، بیش از سه برابر 17 میلیون دلار اصلی تولید شد.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در شهر نیویورک در 8 مارس 2020 انجام داد و پس از بیش از یک سال تعویق به دلیل همه گیری COVID-19 ، در 28 مه 2021 به صورت تئاتر در ایالات متحده اکران شد.

برای پخش در دسترس قرار گرفت. در پارامونت 45 روز پس از اولین نمایش آن در تئاتر. این فیلم چندین رکورد گیشه از جمله بزرگترین افتتاحیه آخر هفته همه گیری کووید -19 را ثبت کرد و 296 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت و ششمین فیلم پرفروش سال 2021 شد. این فیلم نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد که کارگردانی کراسینسکی را تحسین کردند. گسترش محیط ، فضا ، تدوین و اجراها ، به ویژه سیمونز و مورفی.

پارامونت اولین فیلم سینمایی A Quiet Place را با بودجه 17 میلیون دلار تولید کرد. این استودیو فیلم را در ایالات متحده و کانادا در آوریل 2018 منتشر کرد ، جایی که در آخر هفته افتتاحیه 50.2 میلیون دلار فروش داشت ، بسیار بالاتر از پیش بینی 20 میلیون دلار. بعداً در آوریل ، رئیس و مدیر عامل پارامونت ، جیم جیانوپولوس ، اعلام کرد که دنباله آن در حال توسعه است. مجموع فیلم اول در ایالات متحده و کانادا 188 میلیون دلار و در سراسر جهان 340.9 میلیون دلار بود. جان کراسینسکی ، که نویسندگی ، کارگردانی و بازی در فیلم اول را بر عهده داشت ، گفت که این فیلم را “به صورت یکبار مصرف” می داند.

بازیگران

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *