دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita Battle Angel 2019
شب
روز

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita Battle Angel 2019

از 1 رای
کارگردان : Robert Rodriguez
سال ساخت : 2019
زمان :2 ساعت و 2 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین 13 سال
خلاصه داستان :

در سال ۲۵۶۳، سیصد سال پس از اینکه سیاره زمین در جنگی تحت عنوان «سقوط» یا «جنگ بزرگ»، که با مریخ داشت ویران شد، دکتر دایسون ایدو باقی مانده یک سایبورگ مؤنث مثله شده، اما دارای مغز سالم انسان را در گورستان زایدات پیدا می‌کند. ایدو بدن جدیدی را به مغز پیوند می‌زند و نام او را به یاد بود دختر مرحومش «آلیتا» می‌گذارد. آلیتا بدون هیچ خاطره‌ای از گذشته‌اش بیدار می‌شود و پس از گذشت چند روز با دکتر چیرن، همسر سابق ایدو ملاقات می‌کند و همچنین با هیوگو آشنا می‌شود، پسری که آرزوی رفتن به شهر آسمانی «زالم» را دارد. هیوگو موتوربال را به آلیتا معرفی می‌کند، یک مسابقه ورزشی سلطنتی که توسط گلادیاتورهای سایبورگ بازی می‌شود.در یکی از شب‌ها، آلیتا به تعقیب ایدو می‌پردازد؛ آن‌ها توسط چندین آدم‌کش زنجیره‌ای سایبورگ به رهبری گریویشکا محاصره می‌شوند. در طی نبرد ایدو زخمی می‌شود و آلیتا به طور غریزی با استفاده از سبک «پنزر کانست» (یک اصطلاح آلمانی به معنای هنر زره یا جوشن) با آن‌ها به مبارزه می‌پردازد، دو تن از سایبورگ‌ها را می‌کشد و گریویشکا را نیز زخمی کرده و او به زیرزمین عقب‌نشینی می‌کند. سپس ایدو از راز خود که یک شکارچی جایزه‌بگیر است پرده بر می‌دارد. گریویشکا برای کمک نزد دکتر شیرین می‌رود، که برای وکتور کار می‌کند. آلیتا معتقد است که مبارزه به او در اختلال یادزدودگی و کشف دوباره گذشته‌اش کمک خواهد کرد، اما ایدو با او مخالف کرده و آلیتا را برای تبدیل شدن به شکارچی مبارز دلسرد می‌کند. آلیتا با کمک هیوگو یک بدن سایبورگ دارای فناوری فوق پیشرفته را در یک سفینه فضایی خارج از شهر پیدا می‌کند. آلیتا تشخیص می‌دهد که آن بدن برزرکر ــ متعلق به نیروهای ضربت مرگبار از دشمن جمهوری متحد مریخ است، اما ایدو با نصب آن بر روی آلیتا مخالف می‌کند.

زیرنویس فارسی آلیتا: نبرد فرشته 2019 آمریکا است سایبرپانک – فیلم اکشن بر اساس ژاپنی مانگا هنرمند Yukito Kishiro را 1990s به سری Gunnm و 1993 آن فیلم اصلی انیمیشن انطباق نبرد فرشته . این کارگردانی توسط رابرت رودریگز 

که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. فیلم‌نامه آن توسط جیمز کامرون و لایتا کالوگیریدیس به رشته تحریر درآمده است و اقتباسی از مانگای علمی–تخیلی آلیتا فرشته جنگ، اثر یوکیتو کیشیرو نویسنده ژاپنی است.[۳] از بازیگران آن می‌توان به رزا سلزار در نقش اصلی، در کنار کریستف والتس، جنیفر کانلی، ماهرشالا علی، اد اسکرین، کین جانسون، و جکی ارل هیلی اشاره کرد.

نخستین نمایش آلیتا: فرشته جنگ در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹، در اودئون میدان لستر بود، و سپس توسط فاکس قرن بیستم در ۱۴ فوریه ۲۰۱۹، در ایالات متحده به صورت ریل دی سه‌بعدی و آی‌مکس سه‌بعدی اکران شد. آلیتا ۴۰۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد در حالی که ۱۷۰ میلیون دلار بودجه ساخت آن بوده‌است، و تبدیل به نهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹، و موفق‌ترین فیلم رودریگز از لحاظ سودآوری تا به امروز شد. فیلم با واکنش‌های متفاوتی از سوی منتقدان همراه بود، که نقش‌آفرینی سلزار، صحنه‌های اکشن، و جلوه‌های ویژه فیلم توسط منتقدان مورد ستایش قرار گرفت، اما فیلم‌نامه نابسامان آن را مورد انتقاد قرار دادند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita Battle Angel 2019

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز