دانلود زیرنویس فارسی فیلم wild dog 2021
شب
روز

wild dog 2021

از 0 رای
محصول : وارد نشده
زبان : وارد نشده
کارگردان : Ahishor Solomon
سال ساخت : 2021
زمان :2 ساعت و 25 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

یک مأمور جسور اما درخشان اطلاعاتی هند عملیات مخفیانه ای را برای دستگیری مغز متفکر پشت سری حملات تهدید کننده امنیت ملی رهبری می کند.در 13 فوریه 2010 در نانوایی جان در پونا ، انفجار بمب جان بسیاری از مردم بیگناه را گرفت. دو هفته بعد ، وزارت امور داخله پرونده را به آژانس تحقیقات ملی واگذار می کند و افسر ارشد آن ویجی ورما ، معروف به سگ وحشی ، توسط دوست ارشد وی DGP Hemanth مجدداً در لیست قرار می گیرد. ویجی و تیمش از طریق یک سری تحقیقات به فیلم دوربین های مداربسته برخورد می کنند که نشان می دهد مردی با کیسه ای وارد نانوایی می شود و بدون آن خارج می شود. علاوه بر این ، با کمک شهادت یک بازمانده ، آنها قادر به طراحی طرح مقصر هستند. از سوی دیگر ، همانت در مورد حادثه قدیمی دو هفته ای که شامل کشته شدن دو پلیس در داخل کامیون در مرز آندرا-تامیل نادو بود ، به ویجی توضیح می دهد ، سه روز قبل از آن در مورد 50 کیلوگرم اطلاعات از اداره اطلاعات دریافت کرده بود. RDX در مرز منتقل می شود. از آنجا که طرح خلافکار در همه جا پخش می شود ، صاحب مغازه به سرعت مظنون را می شناسد و به پلیس توضیح می دهد که به توصیه مردی به نام میرزا بیگ ، مظنون را در خانه اش زندگی می کند. ویجی و تیمش موفق می شوند بیگ را دستگیر کرده و شکنجه کنند تا نام مجرم فاش شود: خالد ، که نانوایی را بمباران کرد و همدستش ، خاتیل که قرار بود معبد داگدوشث را منفجر کند اما با توجه به تدابیر شدید امنیتی در معبد ، نتوانست. به دیدار VIP

دانلود زیرنویس فارسی فیلم wild dog 2021

زیرنویس فارسی سگ وحشی (به انگلیسی: Wild Dog) یک فیلم اکشن هیجان انگیز به زبان تلوگو در سال 2021 است که توسط اولین اششیور سلیمان نوشته و کارگردانی شده است. این فیلم که توسط Matinee Entertainment تولید می شود ، Nagarjuna Akkineni ، Dia Mirza ، Saiyami Kher و Atul Kulkarni بازی می کند. این فیلم شامل بسیاری از حوادث تروریستی در هند است ، از جمله انفجار بمب Gokul Chat در 2007 و دستگیری یاسین باتکال.

این فیلم در 2 آوریل 2021 به صورت تئاتر اکران شد. این فیلم نقدهای مثبت دریافت کرد. این فیلم همچنین یک بمب در گیشه بود. بازی ناگارجونا ، داستان ، فیلمنامه ، کارگردانی و نیمه دوم مورد تمجید قرار گرفت اما انتقاد به روایت و نیمه اول فیلم اشاره داشت.

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس فارسی
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز