ورود عضویت
دانلود زیرنویس سریال The World at War 1973

دانلود زیرنویس سریال The World at War 1973

، ،
TV-PG
52 دقیقه
کارگردان :

داستان سریال

یک مجموعه مستند پیشگامانه 26 قسمتی به روایت بازیگر لارنس اولیویه درباره مرگبارترین درگیری تاریخ، جنگ جهانی دوم. یک سریال مستند مقدماتی 26 قسمتی که توسط بازیگر لورنس اولیویه در مورد کشنده ترین درگیری تاریخ ، جنگ جهانی دوم روایت شده است.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

زیرنویس فارسی دنیا در جنگ (انگلیسیThe World at War) مجموعه فیلم مستندی ۲۶ قسمتی از تلویزیون بریتانیا است که به شرح وقایع جنگ جهانی دوم می‌پردازد. در زمان پایانِ ساخت این مجموعه در سال ۱۹۷۳، این مجموعه با هزینه‌ای بالغ بر ۹۰۰٬۰۰۰ پوند (معادل ۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰ پوند در سال ۲۰۱۹)، پرهزینه‌ترین مجموعه ساخته‌شده تا آن تاریخ بوده‌است.[۱] جرمی آیزاکس تهیه‌کننده، لارنس الیویه روایتگر، و موسیقی آن ساختهٔ کارل دیویس است.

[۲] کتاب دنیا در جنگ، نوشتهٔ «مارک آرنولد-فارستر»، همراه با نمایش مجموعه و در همان سال منتشر شد. دنیا در جنگ با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو شد و اکنون نقطهٔ عطفی در تاریخ تلویزیون بریتانیا به‌شمار می‌آید.[۳] یکی از جنبه‌های این مجموعه تمرکز بر تجربهٔ جنگ، مرگ و زندگی از نگاه انسان‌های درگیر در آن است: سربازان، دریانوردان، خلبانان، شهروندان، زندانیان اردوگاه کار اجباری و سایر قربانیان جنگ.

دانلود زیرنویس سریال The World at War 1973

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *