ورود عضویت
دانلود زیرنویس سریال The Office 2005

دانلود زیرنویس سریال The Office 2005

TV-14
22 دقیقه
کارگردان :

داستان سریال

تمسخر گروهی از کارمندان اداری معمولی، که در آن روز کاری شامل برخوردهای نفسانی، رفتار نامناسب، و کسالت است. زیرنویس سریال The Office 2005 مایکل اسکات رئیس اداره و یکی از شخصیت‌های محوری سریال است. او یکی از بهترین‌ها در کار خود بوده و درآمد زیادی را عاید سازمان می‌کند. مایکل در سرتاسر سال ایده‌های بکر، دور از ذهن و عجیبی برای تزریق هیجان به زندگی روزانه کارمندان خود پیدا می‌کند و علاقه فراوانی به برقراری جو دوستانه در محل کار خود داشته و تلاش زیادی در این راستا می‌کند. مایکل اسکات را می‌توان اوج هنر نویسندگان سریال The Office در ایجاد شخصیت‌های دوست‌داشتنی و در عین حال اعصاب خردکن دانست. شخصیت مایکل در طول هفت فصل حضور او در این اثر پختگی فراوانی پیدا کرده و به مرور به یکی از دوست‌داشتنی‌ترین اعضای اداره تبدیل می‌شود.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس سریال The Office 2005

زیرنویس فارسی اداره (به انگلیسیThe Office) یک مجموعه تلویزیونی در ژانر مستندنما و کمدی موقعیت است که زندگی روزمره گروهی از کارمندان در شرکت خیالی داندر میفلین شعبه اسکرانتون، پنسیلوانیا را روایت می‌کند. این مجموعه در شبکه ان‌بی‌سی از ۲۴ مارس سال ۲۰۰۵ تا ۱۶ مه ۲۰۱۳ پخش شد و ۹ فصل و ۲۰۱ قسمت داشت. این مجموعه بر پایه یک مجموعه بریتانیایی با همین نام ساخته شده‌است. این اقتباس را، گرگ دنیلز که پیش‌تر در پخش زنده شنبه شب، پادشاه تپه و سیمپسون‌ها فعالیت داشت، برای تلویزیون آمریکایی انجام داد.

این مجموعه با کمک کمپانی گرگ دنیلز، دیدل-دی پروداکشنز و رویل پروداکشنز و با همکاری یونیورسال تله‌ویژن ساخته شد. هوارد کلاین، بن سیلورمن، ریکی جرویز و استیون مرچنت، از ابتدا مدیریت اجرایی تولید را بر عهده داشتند. مدیران دیگری نیز در فصل‌های بعدی به گروه پیوستند.

همانند همتای بریتانیایی‌اش، این مجموعه به صورت تک دوربین فیلم‌برداری شده‌است و هیچگونه حضار استودیویی یا خنده پس‌زمینه‌ای تا تا آن را به یک مستند واقعی شبیه‌تر کند. گروه بازیگران اداره در اصل شامل استیو کرل، رین ویلسون، جان کرازینسکی ،جینا فیشر و بی جی نواک بود، هرچند بعداً تغییراتی در گروه بازیگران سریال ایجاد شد. اد هلمز، ایمی رایان، میندی کالینگ، کریگ رابینسون، جیمز اسپیدر، الی کمپر و کاترین تیت از جمله بازیگران شاخص خارج از گروه بازیگران اصلی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *