دانلود زیرنویس سریال the adventures of sherlock holmes 1984
شب
روز

دانلود زیرنویس سریال the adventures of sherlock holmes

از 0 رای
تمام شده فصل 7
محصول : UK
زبان : English
کارگردان : وارد نشده
سال ساخت : 1984
زمان :حدود هر قسمت 1 ساعت
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 13 سال
خلاصه داستان :

شرلوک هولمز و همکارش دکتر واتسون که در آزمایشگاه دانشگاه توسط استامفورد با هم آشنا شدند(طبق داستان اتود در قرمز لاکی)، دوش به دوش هم در ماجراهای اسرارآمیز پلیسی و به دام انداختن آدمکشان دست اندرکارند. این مجموعه تلویزیونی بر اساس یک مجموعه داستان کوتاه و چندین رمان از سر آرتور کانن دویل تهیه شده‌است.

ماجراهای شرلوک هلمز (به انگلیسی: The Adventures of Sherlock Holmes) یک مجموعه تلویزیونی بریتانیایی است که بر اساس شخصیت داستانی شرلوک هلمز، در کمپانی گرانادا تلویزیون تهیه شده و در سال‌های ۱۹۸۴-۱۹۹۴ از کمپانی آی‌تی‌وی گرانادا و از شبکه ITV بریتانیا پخش می‌شد. در این مجموعه جرمی برت در نقش شرلوک هلمز بازی می‌کند. این مجموعه خاطره انگیز از دیدگاه سایت معتبر بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها یا IMDb عنوان 73 امین سریال برتر دنیا را به خود اختصاص داده است. دکتر واتسون به عنوان نوعی شخصیت کاملاً صالح به تصویر کشیده شده است. در ابتدا ، واتسون توسط دیوید برک به تصویر كشیده شد.

بورک در سال اول سریال ماجراها قبل از عزیمت به عضویت شرکت رویال شکسپیر ظاهر شد. او توسط ادوارد هاردویک جایگزین شد که نقش واتسون را برای بقیه اجرا بازی می کرد. این مجموعه از هفت فصل ساخته شده‌است. عنوان فصل اول و دوم ماجراهای شرلوک هلمز است و در قسمت پایانی به نام مشکل نهایی شرلوک هولمز می میرد. عنوان فصل سوم و چهارم بازگشت شرلوک هلمز می‌باشد . عنوان فصل‌های پنجم و ششم و هفتم خاطرات شرلوک هلمز است. برنامه این بود که تمام داستان‌های شرلوک هولمز ساخته شود ولی به دلیل مرگ ناگهانی جرمی برت این پروژه ناتمام باقی ماند.

دانلود زیرنویس سریال the adventures of sherlock holmes 1984

بخش دانلود
1 زیرنویس فارسی
تعداد فصل 7
نظرات و نقدها 1
نظر آرش
16 آوریل 2021
0 مخالف

دست شما درد نکنه

پاسخ دادن
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز