دانلود زیرنویس سریال Sahsiyet 2018
شب
روز

دانلود زیرنویس سریال Sahsiyet 2018

از 0 رای
محصول : Turkey
زبان : Turkish
کارگردان : وارد نشده
سال ساخت : 2018
زمان :0 ساعت و 0 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

آگه بی‌اوغلو کارمند بازنشسته دادگاه است که همسرش مدتی پیش درگذشته بود. او به تنهایی در یک ساختمان قدیمی عثمانی که نام همسر مرحومش، مبروره، بر آن است، در محله بی‌اوغلو زندگی می‌کند. روزی گربه محبوب او، منیربیک، به دلیل فراموش کردن آگه در ریختن غذا برای گربه می‌میرد و آگه پس از این حادثه به پزشک می‌رود تا دلایل اختلال حافظه خود را بفهمد. در آنجا است که آلزایمر او تشخیص داده می‌شود. آگه نمی‌تواند این واقعیت را بپذیرد که آلزایمر دارد و دچار افسردگی می‌شود. پس از این ماجرا آگه تصمیم می‌گیرد که تعدادی از افرادی که سابقاً در شهرشان می‌شناخته را بکشد. این افراد همگی دارای نقطه مشترکی با هم هستند و آن به گذشته آنها و کشتار یک خانواده در شهرشان بازمی‌گردد.

شخصیت (به ترکی استانبولی: Şahsiyet) نام مجموعه تلویزیونی درام جنایی ساخت ترکیه است که توسط هاکان گوندای نوشته شد و پوهوتی‌وی آن را منتشر کرد. این مجموعه تلویزیونی ۱۲ قسمت دارد که هرکدام تقریباً ۶۰ دقیقه طول می‌کشد.

شخصیت در لیست بهترین مجموعه‌های تلویزیونی همه ادوار در تارنمای بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها، در رتبه ۲۴ قرار دارد.[۳][۴] هالوک بیلگینر برای بازی در نقش آگه‌بی، موفق به کسب جایزه بین‌المللی امی گردید.[۵]

دانلود زیرنویس سریال Sahsiyet 2018

بخش دانلود
1 دانلود زیرنویس
نظرات و نقدها 0
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز