دانلود زیرنویس سریال peaky blinders 2013
شب
روز

دانلود زیرنویس سریال peaky blinders 2013

از 2 رای
وضعیت : تمدید شد فصل 6
محصول : UK
کارگردان : وارد نشده
سال ساخت : 2013
زمان :1h
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

در سال ۱۹۱۹ و بعد از جنگ جهانی اول، پیکی بلایندرز یک گروه خانوادگی مستقر در بیرمنگام انگلستان است. داستان بر روی گروه (romano(gipsy پیکی بلایندرز و بلندپروازی‌ها و رئیسشان، تامی شلبی (با بازی کیلین مورفی) متمرکز است. کارآگاه ویژه چستر کمپل (با بازی سم نیل) به دستور نیروی شهربانی سلطنتی از بلفست به بیرمنگام فرستاده می‌شود تا شهر را از وجود ارتش جمهوری‌خواه ایرلند، کمونیست‌ها، گروه‌های خرابکار و جنایتکاران پاک کند. در این مسیر وجود پیکی بلایندرز نظرش را جلب می‌کند. وینستون چرچیل (با بازی اندی نایمن در فصل۱ و ریچارد مک کیب در فصل۲)، کمپل را مأمور رسیدگی به اغتشاشات بیرمنگام و بازیابی مهمات جنگی می‌کند که قرار بود به لیبی منتقل شود.

دانلود زیرنویس سریال پیکی بلایندرز

پیکی بلایندرز (به انگلیسی: Peaky Blinders)، نام یک مجموعه تلویزیونی درام و جنایی تاریخی انگلیسی م. استیون نایت کارگردانی آن را به عهده دارد. داستان حول محور کیلین مورفی، در نقش تامی شلبی، رهبر یک گروه خانوادگی است. در فصل اول سم نیل در نقش یک کاراگاه قصد دارد آن‌ها را نابود کند.

پیکی بلایندرز» که نخستین فصل آن در سپتامبر سال ۲۰۱۳ از شبکه بی بی سی پخش شد، درباره یک گروه خرابکار در بیرمنگام انگلستان است و در حال و هوای سال های پس از جنگ جهانی اول می گذرد. این سریال در بیرمنگام، دادلی، لیدز، لیورپول، بردفورد و بندر سان لایت فیلمبرداری شده است.

صحنه های مربوط به راه آهن در این سریال با استفاده از واگن های مربوط به آغاز قرن بیستم گرفته شده است. این واگن ها در حال حاضر در موزه راه آهن نگهداری می شوند.

تاریخ پخش فصل ششم

مدت ها پس از اتمام فصل پنجم سریال، خبر یا مصاحبه رسمی از سوی سازندگان و یا شبکه بی بی سی (BBC) منتشر نشد، تا اینکه در اواسط سال 2019، استیون نایت نویسنده مشهور و کاردرست اهل لندن انگلستان، به طور رسمی از آغاز نوشتن فیلمنامه فصل ششم Peaky Blinders پرده برداشت. آخرین بار در ماه سپتامبر (چند روز قبل از آغاز سال 2020) وی در مصاحبه ای که با رادیوتایمز داشت، تایید کرد که فیلمنامه به طور کامل نوشته شده است و این عمل تا ماه دسامبر 2019 به طول انجامیده است.

چند هفته قبل، کارگردان فصل ششم سریال، در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر از آغاز پیش تولید داد.

تعداد قسمت‌های فصل ششم

تمام پنج فصل سریال پیکی بلایندرز دارای شش قسمت بودند. بنابراین اگر اتفاق خاصی رخ ندهد فصل ششم نیز از همان الگو پیروی کرده و شش قسمت خواهد داشت

بخش دانلود
1 زیرنویس فارسی
تعداد فصل 5
نظرات و نقدها 1
نظر SOYGA
18 فوریه 2021
0 مخالف

فصل 3 همه زیر نویس هایه BluRay رو داره جز قسمت ۶

پاسخ دادن
Hisub | مرجع زیرنویس فارسی
شب
روز