ورود عضویت
دانلود زیرنویس انیمه Your Name 2016

دانلود زیرنویس انیمه Your Name 2016

، ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

میتسوها میامیزو یک دانش‌آموز دبیرستانی در حومه روستای ایتوموری در کشور ژاپن بود که از زندگی در روستا خسته شده و آرزو داشت در زندگی بعدی خود تبدیل به پسری خوش‌سیما در توکیو شود. تاکی تاچیبانا نیز یک پسر نوجوان دبیرستانی اهل توکیو بود. زمانی که یک ستاره دنباله‌دار به زمین نزدیک شد، آرزوها و زندگی آن‌ها دستخوش تغییر گردید. در یکی از روزها میتسوها به عنوان تاکی، و تاکی در عوض میتسوها از خواب بیدار شد. تاکی و میتسوها متوجه می‌شوند که بدنشان با یکدیگر تعویض شده‌است. برای چندین روز بدن‌های آن‌ها گاه‌وبیگاه با یکدیگر عوض می‌شد تا اینکه بعد از ظهر یکی از روزها کاملاً تماس خود را از دست دادند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دانلود زیرنویس انیمه Your Name 2016

دانلود زیرنویس انیمه نام تو

دانلود زیرنویس انیمه Your Name 2016 نام تو. (ژاپنی: 君の名は。 هپبورنKimi no Na wa.؟) یک انیمه رمانتیک فانتزی ژاپنی به نویسندگی و کارگردانی ماکوتو شینکای است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این فیلم برگرفته رمانی به همین نام، اثر شینکای در ژوئن ۲۰۱۶ است. از صداپیشگان آن می‌توان به مونه کامیشیرایشی، ریونوسوکه کامیکی، آئویی یوکی، اتسوکو ایچی‌هارا، کایتو ایشیکاوا و ماسامی ناگاساوا اشاره کرد. نخستین نمایش نام تو. توسط توهو در تاریخ ۳ ژوئیه ۲۰۱۶ و در طی همایش انیمه اکسپو در لس آنجلس، کالیفرنیای بود و سپس در ۲۶ اوت ۲۰۱۶ در کشور ژاپن اکران شد.

این انیمه، به دلیل سبک پویانمایی و تأثیرات احساسی، بسیار مورد تحسین منتقدین قرار گرفت و همچنین، یک موفقیت تجاری محسوب می‌شد و توانست با فروشی معادل ۳۶۰ میلیون دلار عنوان چهارمین فیلم پرفروش تاریخ در کشور ژاپن و نیز، پرفروش‌ترین فیلم انیمه‌ی تاریخ را به خود اختصاص دهد.

  • تاکی تاچیبانا: تاکی یک پسر دبیرستانی اهل توکیو است که همراه با پدرش زندگی می‌کند، او در دبیرستان جینگو در حال تحصیل است و به صورت پاره وقت در یک رستوران ایتالیایی کار می‌کند. او همچنین در نقاشی و طراحی مهارت بالایی دارد. او پسری جدی است و اهل ولخرجی نیست همچنین مقداری خشن است. او همچنین حضور کوتاهی در انیمه فرزند آب‌وهوا داشته است.
  • میتسوها میامیزو: دختری دبیرستانی، با احساس و بسیار آرام و مؤدب است که در شهری کوچک به نام ایتوموری زندگی می‌کند و پدر او شهردار همین شهر است. او از این شهر بیزار است و آرزو دارد که بتواند به توکیو برود. او همراه با مادربزرگ و خواهر کوچکترش زندگی می‌کند.او نیز حضور کوتاهی در انیمه‌ی فرزند آب‌وهوا داشته است.
  • یوتسوها میامیزو: خواهر کوچک‌تر میتسوها است که میتسوها را بسیار دوست دارد ولی کارهای او به نظرش بسیار عجیب می‌رسد.
  • تسی و سایاکا: تسی (پسر) و سایاکا (دختر) به همراه میتسوها سه دوست صمیمی هستند که به یکدیگر بسیار اهمیت می‌دهند.
  • سوکاسا: دوست صمیمی تاکی است که بعد از عجیب شدن رفتار تاکی (به علت جابجایی‌هایی که بین تاکی و میتسوها رخ می‌داد ولی هیچ‌کس بجز خود این دو نفر (میتسوها و تاکی) از آن خبر نداشت) سعی می‌کند بیشتر مراقب تاکی باشد.
  • میکی اوکودرا: همکار تاکی در رستوران ایتالیایی است و میتسوها هنگام عوض شدن جایش با تاکی با او دوست (ظاهر تاکی ولی باطن میتسوها) صمیمی شد و همین باعث شد که بعدها تاکی هم به دوست صمیمی او تبدیل شود.
  • مادر بزرگ میتسوها: از میتسوها و خواهرش از وقتی کوچک‌تر بودند مراقبت کرده و بر حفظ رسوم وسنت‌های اجدادیشان تأکید دارد. او از دامادش (پدر میتسوها و خواهرش) به دلیل کارهای سیاسی و عدم توجه به رسوم، بیزار است.
  • تاکاکی: دوست تاکی و سوکاسا است.

این انیمه به یک موفقیت تجاری تبدیل شد و توانست با فروشی معادل ۳۵۹ میلیون دلار به پرفروش‌ترین انیمه تاریخ سینما و چهارمین فیلم پرفروش سینمای ژاپن تبدیل شد.

کارگردانماکوتو شینکای
تهیه‌کنندهگنکی کاوامورا
کاتسوهیرو تاکئی
نوریتاکا کاواگوچی
نویسندهماکوتو شینکای
فیلمنامه‌نویسماکوتو شینکای
بر پایهنام تو اثر
ماکوتو شینکای
بازیگرانریونوسوکه کامیکیمونه کامیشیرایشیماسامی ناگاساوااتسوکو ایچی‌هاراریو ناریتاآئویی یوکی
موسیقیرادویمس
تدوین‌گرماکوتو شینکای
شرکت
تولید
کومیکس ویو فیلمز
توزیع‌کنندهتوهو
تاریخ‌های انتشار۳ ژوئیه ۲۰۱۶ (انیمه اکسپو)۲۶ اوت ۲۰۱۶ (ژاپن)
مدت زمان۱۰۷ دقیقه
کشورژاپن
زبانژاپنی
فروش گیشه۳۵۹٫۹ میلیون دلار

ایده این داستان پس از بازدید وی از Shinkai بعد از وقوع زلزله بزرگ شرق ژاپن در ژوئیه 2011 از یوریاژ ، ناتوری ، استان میاگی رخ داد. وی گفت: “این می توانست شهر من باشد.” او گفت که می خواهد فیلمی بسازد که در آن موقعیت مردم در Yuriage با بینندگان عوض شود. طرح هایی که شینکای در این بازدید ترسیم کرده در نمایشگاه ها نشان داده شده است. [13] در پیشنهاد ماکوتو شینکای که در 14 سپتامبر 2014 برای توهو ارسال شد

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.